Ağrı

Türk Kızılay'ın Tutak'ta yaptırdığı özel eğitim sınıfı hizmete açıldı

Türk Kızılay Ağrı Şubesince yapılan özel eğitim sınıfı düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Türk Kızılay Ağrı Şubesince yapılan özel eğitim sınıfı düzenlenen törenle hizmete açıldı.


Ağrı - Tutak ilçesinde Gazi ilkokulunda yapımı tamamlanan özel eğitim sınıfı için açılış programı düzenlendi.Özel eğitim sınıfı, Tutak Kaymakamı Enis Aslantatar, Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, ilçe Milli Eğitim müdürü Necmi Karaoğlan, Tutak Kızılay Temsilciliği, ve misafirlerin kurdele kesimiyle hizmete girdi.


Açılış konuşması konuşma Aslantatar, Türk Kızılay'ın özel Eğitime ve özel öğrencilere verdiği destekten dolayı teşekkür etti.


Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı yaptığı açıklamada, "Ağrı ilinde 7. Özel eğitim sınıfı açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz, yaptığımız çalışma ile özel öğrencilerimizin sınıflarını düzenleyip onların eğitim olanaklarını güzelleştiriyoruz" dedi


Açılış sonrası sınıfları gezerek engelli öğrencilerle bir araya gelen Aslantatar, Tatlı ve beraberindekiler öğrencilerle sohbet edip çeşitli hediyeler verdi. Kaynak: İHA


Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı1
Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı2
Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı3
Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı4
Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı5
Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı6
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Enis Aslantatar, Necmi Karaoğlan, Orhan Tatlı, Türk Kızılay, Türk Kızılay Ağrı Şubesi, Tutak ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir