Türk Kızılay'ın Tutak'ta yaptırdığı özel eğitim sınıfı hizmete açıldı

Ağrı
Türk Kızılay'ın Tutak'ta yaptırdığı özel eğitim sınıfı hizmete açıldı

Türk Kızılay Ağrı Şubesince yapılan özel eğitim sınıfı düzenlenen törenle hizmete açıldı.

AĞRI - Tutak ilçesinde Gazi ilkokulunda yapımı tamamlanan özel eğitim sınıfı için açılış programı düzenlendi.Özel eğitim sınıfı, Tutak Kaymakamı Enis Aslantatar, Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, ilçe Milli Eğitim müdürü Necmi Karaoğlan, Tutak Kızılay Temsilciliği, ve misafirlerin kurdele kesimiyle hizmete girdi.

Açılış konuşması konuşma Aslantatar, Türk Kızılay'ın özel Eğitime ve özel öğrencilere verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı yaptığı açıklamada, "Ağrı ilinde 7. Özel eğitim sınıfı açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz, yaptığımız çalışma ile özel öğrencilerimizin sınıflarını düzenleyip onların eğitim olanaklarını güzelleştiriyoruz" dedi

Açılış sonrası sınıfları gezerek engelli öğrencilerle bir araya gelen Aslantatar, Tatlı ve beraberindekiler öğrencilerle sohbet edip çeşitli hediyeler verdi. Kaynak: İHA

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı1

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı2

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı3

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı4

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı5

Türk Kızılay Tutak özel eğitim sınıfı6

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle