Türk Kızılay Ağrı Şubesinden kömür ve nakit para yardımı

Türk Kızılay Ağrı Şubesinden kömür ve nakit para yardımı

Türk Kızılay Ağrı Şubesi ihtiyaç sahibi ailelere, kömür ve nakit para desteğinde bulundu.

Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 35 dereceye kadar düştüğü ’da, soğuk havanın etkisini azaltmak için canla başla çalışan Türk Kızılay Ağrı Şubesi, ihtiyaç sahibi lere kömür ve nakit para desteğinde bulundu.

Türk Kızılay Ağrı Şubesi, “Minik Eller Üşümesin” kampanyasını başlatarak soğuk hava şartlarının etkili olduğu Ağrı’da ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür ve nakdi destekte bulundu. Ağrı Şubesi, hayırseverlerin desteğiyle başlatılan ve kış boyunca sürecek olan kampanyadan elde edilen gelirle 55 ton kömür ve 25 bin TL parayı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Kış mevsiminin çetin geçtiğini belirten Türk Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı, “Gönüllülerimiz hafta sonu yaptıkları dağıtımlar ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimize bugün itibarıyla 55 ton kömür ve 25 bin TL nakit para dağıtımını yaptılar. Bizler de ekiplerimizle sahadayız. Havalar çok soğuk ve çoğu zaman sıfırın altında 35 derecelerde seyrediyor. Daha önceden sosyal incelemesini yaptığımız ailelere hayırsever esnafımızın da katılımıyla yardımları ulaştırıyoruz. Bizimle aile ziyaretlerine katılmak isteyen herkes çalışmalara katılabilir. Ziyaret ettiğimiz aileler için maddi destek ne kadar önemli ise onları ziyaret edip, muhabbet etmek bir o kadar kıymetli" dedi.

Türk Kızılay Ağrı Kömür Para Yardımı1

Türk Kızılay Ağrı Kömür Para Yardımı2

Türk Kızılay Ağrı Kömür Para Yardımı3

Türk Kızılay Ağrı Kömür Para Yardımı4

Türk Kızılay Ağrı Kömür Para Yardımı5

Yorum Ekle