Turan Soğukoluk

Son dakika Turan Soğukoluk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Turan Soğukoluk haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Turan Soğukoluk
Turan Soğukoluk

Kağızman Kaymakamı Turan Soğukoluk kimdir? 1985 yılında Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde doğdu. Kaymakam Soğukoluk, 2008 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre Maliye Bakanlığında Gelir Uzmanı Yardımcısı olarak görev yaptı. Daha sonra 2010 yılında Yozgat Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Kaymakam Turan Soğukoluk Denizli Beyağaç ve Antalya Akseki ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Ayrıca Ankara Goethe Enstitüsünde Almanca eğitimini tamamladı. Ardından bir yıl süren yurt dışı stajını Almanya'nın Hamburg kentinde tamamladı.

Soğukoluk, yurt dışı stajının ardından Aksaray Güzelyurt İlçesinde Kaymakam vekilliği görevi yaptı. İlk atama kurası sonrasında Eskişehir Sarıcakaya ilçesinde, Sinop Durağan ve Çorum'un Boğazkale ilçesinde görev yaptı. Kaymakam Turan Soğukoluk, 17.09.2018 tarihinden itibaren Hani Kaymakamı oldu. Aynı zamanda Hani Belediye Başkan Vekili olarak görev yaptı. Kaymakam Soğukoluk İçişleri Bakanlığının 12/01/2021 sayılı oluru ile Kağızman'a geçici olarak görevlendirilmiştir.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Diğer Haberler

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?