Ardahan

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Ardahan'da Valilik, Belediye ve TSO'yu ziyaret etti

ARDAHAN - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardahan'da Valilik, Belediye Başkanlığı ile Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti.

Ardahan: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardahan'da Valilik, Belediye Başkanlığı ile Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti.


Bazı programları dolayısıyla Ardahan'da bulunan Hisarcıklıoğlu, Vali Hüseyin Öner'le makamında görüştü, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı.


Hisarcıklıoğlu, ardından sırasıyla Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ile Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci'yi makamında ziyaret etti.


Hisarcıklıoğlu, kent merkezinde daha önce hizmete giren TOBB Orta Okulunun da resmi açılışını yaptıktan sonra aynı okulda ATSO Başkanı Çetin Demirci'nin vefat eden oğlu Yiğitcan Demirci adına yapılan sınıfın açılışına katıldı.


Şehit Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Ardahan Kız Öğrenci Yurdu'nu da ziyaret den Hisarcıklıoğlu'nu, okul ziyaretlerinde çocuklar ve gençler ellerinde Türk bayraklarıyla karşıladı. Kaynak: AA


ARDAHAN - TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Valilik, Belediye ve TSO
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ardahan, Ardahan Ticaret Ve Sanayi Odası, Belediye, Çetin Demirci, Faruk Demir, Hüseyin Öner, Rifat Hisarcıklıoğlu, Şehit, TOBB, Türkiye ve Ardahan'ın dört bir yanından Güncel haberleri alın.
Anadolu Ajansı(AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) tarafından geçilen tüm ardahan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlandığı şekilde yer almaktadır. Ardahan Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir