TFF'nin Erzurum yetkililerinden Gençlik ve Spor İl Müdürü Öztürk'e ziyaret
Erzurum Haberleri

TFF'nin Erzurum yetkililerinden Gençlik ve Spor İl Müdürü Öztürk'e ziyaret

ERZURUM - TFF Erzurum Bölge Müdürü Muhammet Emin Çodur ve hakem yöneticileri, göreve yeni başlayan Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ziyarette TFF Erzurum Bölge Müdürü Çodur'a İl Hakem Kurulu Başkanı Cihat Çelikdağ, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Erzurum Şube Başkanı Hakan Eygü eşlik etti.

Bölge müdürü Çodur, ziyarette yaptığı konuşmada, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile her zaman koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirtti.

Bugüne kadar TFF tarafından Erzurum'a verilen çeşitli organizasyonları başarılı bir şekilde gerçekleştirdiklerini aktaran Çodur, bundan sonra da daha önemli organizasyonları hep birlikte yapacaklarını sözlerine ekledi.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Öztürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hep birlikle güzel projelere imza atacaklarını kaydetti.(AA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir