Terma City'de sokak hayvanları için gece düzenlendi

Güncel
Terma City'de sokak hayvanları için gece düzenlendi

İSTANBUL - Karaderili Şirketler Grubu'na bağlı Terma City otel ile Nuh'un Gemisi Yaşam Hakları ve Dayanışma Derneği iş birliğiyle sokak hayvanları için gece düzenlendi.

Karaderili Şirketler Grubu açıklamasına göre, "hayvan dostu otel" Terma City, Dünya Hayvan Hakları gününde hayvan severleri bir araya getirdi. Nuh'un Gemisi Yaşam Hakları ve Dayanışma Derneği Yöneticisi ve sanatçı Nisan Nicole Rona şarkılarını hayvan dostları için söyledi. İş, sanat, spor, siyaset cemiyetin önde gelen isimlerinin katıldığı gecenin geliri Nuh'un Gemisi Yaşam Hakları ve Dayanışma Derneği aracılıyla sokak hayvanlarına aktarıldı.

Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Elvan Karaderili'nin misafirlerini bizzat ağırladığı geceye, oyuncu Cem Özer'in yanı sıra sanat, iş, spor, siyaset dünyasından birçok isim de katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karaderili, böyle bir geceye katkı sağlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Çocukluğumdan beri sokak hayvanlarıyla ilgileniyorum. Böyle bir geceyle sokak hayvanlarına destek olmaktan dolayı mutluyum." ifadelerini kullandı.

Nisan Nicole Rona ise derneğin yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu ve sadece İstanbul değil Türkiye'nin birçok noktasına gelen taleplere yetişmeye çalıştıklarını ifade ederek, "Hayvan sahiplendirmeleri orman beslemeleri yapıyoruz. Hayvan kurtarmaları ve tedavilerini de yapmaktayız. Böyle bir gecede destek verdiği için Elvan Karaderili'ye teşekkür ederim." açıklamasında bulundu. Kaynak: AA

ETİKET: Karaderili Şirketler Grubu, Terma City.

Yorum Ekle