Güncel

Teknosa, öğrencilere karne hediyeleri için özel fırsatlar sunuyor

İSTANBUL - Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, karne ve yarıyıl heyecanı yaşayan öğrenciler için pek çok ürün grubunda fırsat sunuyor.

İSTANBUL - Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, karne ve yarıyıl heyecanı yaşayan öğrenciler için pek çok ürün grubunda fırsat sunuyor.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Teknosa, notebooktan tablete, kulaklıktan oyun ürünlerine yarıyıl tatilinde çocukları mutlu edecek farklı seçeneklere imkan tanıyor.


Tecno Camon akıllı telefonlar 6 bin 399 TL indirimli fiyatının yanında full destek paketi hediyesi ile Reeder akıllı çocuk saatleri de 1.999 TL indirimli fiyatının yanında ücretsiz Tekno Garanti ile teknolojiseverleri bekliyor. Oppo markalı seçili telefonlar ile seçili tablet ve notebook'larda da farklı indirim imkanları sunan Teknosa, kulaklık ve oyun ürünlerinde de cazip seçenekler sağlıyor.


Teknosa'da yarıyıl boyunca TeknoClub üyelerine birçok oyun ve mobil aksesuar ürünlerinde yüzde 30'a varan indirim fırsatları da bulunuyor. Ayrıca, TeknoClub üyeleri için bluetooth speaker, hoparlör ve kulaklıklarda da farklı kampanyalar uygulanıyor. TeknoClub üyeleri, Razer Kraken kulaklığa 999 TL yerine 690 TL'ye, JBL Charge 3 bluetooth speaker ve hoparlöre 3 bin 290 TL yerine 2 bin 790 TL'ye sahip olabilecek.


Yarıyıl tatilinde teknolojik ihtiyaçları için Teknosa'nın 67 ile yayılan mağazaları ve teknosa.com'dan alışveriş yapanlar 23 Ocak'a kadar kampanya fırsatlarından yararlanabilecek.(AA)


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca indirim, Oppo, Sabancı Holding, Teknosa ve Türkiye'nin dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir