Reklamlar
Ekonomi

TEB Tedarikçi Buluşması'nın 12'ncisi gerçekleştirildi

TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Aşkın Dolaştır:
-"Dünya genelinde artan nüfus ve yaşanan hızlı değişimlerle birlikte ekonomik, çevresel ve sosyal koşullar da değişiyor. TEB olarak bu değişimin aktif bir oyuncusu olduk ve olacağız"

İSTANBUL - Türk Ekonomi Bankası (TEB), TEB Tedarikçi Buluşması etkinliğinin 12'ncisini çevrim içi olarak gerçekleştirdi.


Bankadan yapılan açıklamaya göre, küresel çapta yaşanan ekonomik ve sosyal hayattaki değişimin "Yeni Dünya Yeni Rotalar" temasıyla konuşulduğu etkinlikte TEB, başarılı iş birliklerine imza attığı 11 tedarikçisine 'Tedarikçi Ödülü' ve 'Jüri Özel Ödülü' olmak üzere iki ayrı kategoride ödül verdi.


Reklamlar

Bankacılık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine, profesyonel hizmetlerden genel hizmetlere, inşaat emlak, teknoloji, sigorta gibi ana başlıklarda tedarik hizmeti veren TEB Tedarik Yönetimi Bölümü, her yıl olduğu gibi bu yıl da çözüm ortağı olarak gördüğü tedarikçileri için TEB Tedarik Buluşması'yla bir araya getirdi.


Bu yıl 12'ncisi gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması'nda hem bireysel hem de kurumsal ölçekte, tüm dünyayı ilgilendiren sorunlara dair farkındalık yaratıldı, yapılması gerekenler ve bazı konular ön plana çıkarıldı.


Riskleri beraber yönetiyoruz


Açıklamada, programda yaptığı konuşmaya yer verilen TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Aşkın Dolaştır, şunları kaydetti:


"Dünya genelinde artan nüfus ve yaşanan hızlı değişimlerle birlikte ekonomik, çevresel ve sosyal koşullar da değişiyor. TEB olarak bu değişimin aktif bir oyuncusu olduk ve olacağız. Sorumluluk bilinciyle hareket eden ve dünyayı daha iyi bir geleceğe taşıma hedefiyle çalışan bir bankayız.


Reklamlar

Bankacılık faaliyetlerimizle sürdürülebilir ekonomik büyümeyi desteklerken aynı zamanda ekonomi, çevre ve toplum için pozitif etki yaratan ve fayda sağlayan uygulamaları destekliyoruz. Kadınların iş gücüne katılımının teşvik edilmesinden girişimcilerin desteklenmesine, toplum genelinde finansal okuryazarlık bilincinin yükseltilmesinden sosyal girişimciliğin yaygınlaşmasına kadar topluma pozitif etkide bulunan, fayda sağlayan projeler geliştiriyoruz.


Bu doğrultuda her alanda hayata geçirdiğimiz iş birliklerimizi hız kesmeden devam ettirerek, gelecekte daha da başarılı çalışmalara yine hep beraber imza atacağımıza inanıyorum."


TEB Tedarik Direktörü Arda Polat ise "Tedarik Zinciri temel odaklarını dikkate aldığımızda, en uygun teklifle en iyi ürün ve hizmet alımı yapılması hedefinden, ürün tedarikinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına doğru evrimleşen bir süreci yaşadığımız günlerdeyiz.


Ekonomik değişkenlikler stratejilerimizin yeniden şekillenmesine neden oluyor. Öte yandan Türkiye olarak riskleri fırsata çevirecek potansiyele ve güce sahibiz. Aynı potansiyeli tedarikçilerimizin de yetkinlikleri ile süreçlerimize yansıtıyoruz. Riskleri de beraber yönetiyoruz." yorumunu yaptı.


Reklamlar

Sürdürülebilir karlılığı artırmanın yanında iş ilişkisi içinde bulundukları paydaşların gelişimini de gözettiklerini belirten Polat, sözlerini şu şekilde sürdürdü:


"Ekonomiye doğrudan ve dolaylı katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Tüm bunları yaparken, dijital dönüşümü TEB bünyesinde Tedarik süreçlerinde de gerçekleştiriyoruz. Süreçlerimizin içine Portal, Chatbot ve hatta Robotik uygulamaları entegre ettik. Robotik uygulamaları Risk kontrollerinde kullanmaya başladık. Sipariş ve günlük raporlamalarımız da bu sene Robotik uygulamaları kullanmayı planladık. 2021 yılında imzaladığımız sözleşmelerin yüzde 45'inde e-imza yöntemini kullandık."


12'nci TEB Tedarikçi Buluşması'nda ödül almaya hak kazanan tedarikçiler ise şu şekilde:


"Tedarikçi Ödülü Kategorisi:Cogris Bilişim LTD. ŞTİ. Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği Anonim Şirketi, Mert Group Endüstriyel Reklam ve Modüler Yapı Sistemleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tempo Medya Hizmetleri A.Ş.


Jüri Özel Ödülü Kategorisi: EFT Gayrimenkul yatırım Danış. ve Paz. A.Ş. FCS Finansal İletişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. K2C Danışmanlık Limited Şirketi, Mustafa Şen Arzum Dekorasyon, Noten Turizm ve Org.TİC.LTD.ŞTİ. Özata Tur ve TİC. LTD. ŞTİ. Vertiv Güç Sistemleri LTD. ŞTİ." Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Arzum, Banka, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir