Reklamlar
Ekonomi

TEB, NatWest Markets tarafından Türk Lirası Muhabir Hesap Bankası olarak seçildi

İSTANBUL - Türk Ekonomi Bankası (TEB), NatWest Markets'ın Türk Lirası Muhabir Hesap Bankası oldu.

İSTANBUL - Türk Ekonomi Bankası (TEB), NatWest Markets'ın Türk Lirası Muhabir Hesap Bankası oldu.


TEB'den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Kurumsal ve Kurumsal Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yenidoğan, NatWest Markets ile uzun süredir devam eden verimli bir iş ilişkileri olduğunu, Türk Lirası Muhabir Hesap alanında sağlanacak hizmet ile bu verimli ilişkiyi geliştirmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.


Reklamlar

Yenidoğan, "NatWest Markets bu seçimi ile Türk Lirası para transferlerini TEB'in yabancı bankalara TL ödemeler konusunda sunduğu çözümleri kullanarak tamamen elektronik olarak gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda bankamızın yurt içi ve global uzmanlığına dayalı titiz finansal güvenlik yaklaşımı ile özenli müşteri hizmetlerinden faydalanma imkanına sahip olacak." ifadelerini kullandı.


NatWest Markets, kurumsal şirketlere ve kurumsal yatırımcılara çeşitli para birimlerinde yaptıkları işlemlere ilişkin geniş bir ürün ve çözüm yelpazesinde hizmet veriyor. Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Banka, Türk Ekonomi Bankası ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir