Erzurum

TBPF Başkanı Özdemir, tekrar aday olduğunu açıkladı

ERZURUM - Türkiye Buz Pateni Federasyon Başkanı (TBPF) Gökhan Özdemir, federasyon başkanlığı için tekrar aday olduğunu açıkladı.

Erzurum - Türkiye Buz Pateni Federasyon Başkanı (TBPF) Gökhan Özdemir, federasyon başkanlığı için tekrar aday olduğunu açıkladı.


Palandöken Kayak Merkezindeki bir otelde düzenlenen toplantıya, TBPF Başkanı Özdemir'in yanı sıra federasyon temsilcileri ve sporcular katıldı.


Toplantıda konuşan Özdemir, federasyon başkanlığı sürecindeki geçen 4 yıllık sürecini anlattı. Buz Pateni Federasyonu olarak önemli başarılar imza attıkların vurgulayan Özdemir, şunları söyledi:


"Yürütmüş olduğumuz bu yapıcı çalışma ve elde ettiğiniz sportif başarılar, daha fazla bütçe almamıza ve daha fazla organizasyon yapmamıza imkan sağlamıştır. 4 yılda yaptığımız, federasyon kurulduğundan bugüne kadar yapılandan daha fazladır." Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Erzurum, Gökhan Özdemir, Kayak, Palandöken, Palandöken Kayak Merkezi, Spor, Türkiye ve Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir