Starbucks lezzetleri sen neredeysen orada!

Starbucks
Starbucks lezzetleri sen neredeysen orada!

Sadece Starbucks’a özel Carhop hizmeti ile seçili mağazalarda; arabalarınızdan inmeden yanınıza kadar gelen deneyimli Starbucks baristasına sevdiğiniz lezzetlerin siparişini verebilir ya da Getir ve Yemek Sepeti uygulamalarıyla bulunduğunuz her yere eşsiz Starbucks deneyimini taşıyabilirsiniz.

Şirketten yapılan açıklamaya göre dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, pandemiyle birlikte sevenlerinin kahve özlemini dindirmek için hayata geçirdiği Starbucks Delivers hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yemek Sepeti ve Getir ile bulunduğu her yere eşsiz kahve keyfini taşımak isteyenlere ulaşan Starbucks; şimdi de yepyeni hizmeti Carhop (Arabaya Servis) ile hizmet veriyor. Sevilen Starbucks lezzetleri seçili mağazalarda arabalarınızdan inmeden yanınıza geliyor.

Starbucks'tan Yepyeni Hizmet; Carhop!

Arabaya Servis hizmeti olan CarHop ile kahve severler artık siparişlerini seçili mağazalarda arabadan inmeden de verebiliyor. Starbucks lezzetinden vazgeçemeyen kahve severleri Starbucks baristası karşılıyor ve sipariş alıyor. Aracın içerisinden temassız, güvenli ve hızlı bir şekilde verilen siparişler hazır olduğunda Starbucks baristası tekrar araca dönerek siparişi misafirlere teslim ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep illerinin de içerisinde yer aldığı toplam 8 ilde 30'un üzerinde lokasyonda bulunan CarHop hizmetinin detaylarına https://www.starbucks.com.tr/carhop üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti ve Getir ile Kahve Deneyimi İstediğin Yerde!

Kahve deneyimini her yerde misafirleri ile buluşturmayı hedefleyen Starbucks, evde, ofiste her yerde kahvesini yanı başında isteyenler için Yemeksepeti ve Getir uygulamaları üzerinden hizmet sunmaya devam ediyor.

Kahveseverlere lezzetli ürünlerini toplam 18 şehirde ve 162 mağaza ile Yemeksepeti üzerinden kahveseverler ile buluşturmaya devam eden Starbucks, Getir uygulamasından ise toplamda 5 şehir ve 160 mağaza ile misafirlerine bu eşsiz deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

ETİKET: Starbucks, özel Carhop hizmeti, Starbucks Delivers, Kahve.

Yorum Ekle