Kaymakam Salih Çiğdem

Salih Çiğdem haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Salih Çiğdem'in en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Salih Çiğdem

Tuzluca Kaymakamı Salih Çiğdem kimdir? 1983 yılında Nevşehir'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir'de tamamladı. Daha sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Kaymakam Salih Çiğdem İçişleri Bakanlığındaki görevine 2015 yılında Nevşehir Kaymakam adayı olarak başladı.

Tümünü Göster

Nevşehir-Ürgüp ve Kırşehir-Kaman İlçelerinde Kaymakam vekilliği stajını, Ankarada teftiş stajını tamamladı. Ayrıca Kastamonu-Hamamönü'nde Kaymakam vekili olarak görev yaptı. Son olarak yurtdışı eğitimini Ürdün-Amman'da tamamladı. 2017 yılında Konya-Emirgazi Kaymakamlığı görevinde bulundu.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 08.10.2018 tarihi itibariyle Trabzon-Çaykara Kaymakamlığı görevine başlamıştır. Son olarak Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 14.07.2020 tarihli ve 2020/362 sayılı kararı ile Tuzluca Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Salih Çiğdem, 28.07.2020 tarihi itibari ile İlçemizdeki görevine başlamıştır. İngilizce ve Arapça bilen Kaymakam Çiğdem evli ve 2 çocuk babasıdır.