Sitede 6633 kişi varhava açıkAğrıAçık15.1°C

Rüyada çoban köpeği görmek neye çıkar? Çoban köpeği ne demektir!

Rüyada çoban köpeği görmek; mülk, mal ve manfaat demektir. Bütün köpek rüyaları dünya ehline yorumlanır. Rüyada çoban köpeğine sahip olduğunu görmek mülk ve mal sahibi ol...

Rüyada çoban köpeği görmek neye çıkar? Çoban köpeği ne demektir!

Rüyada çoban köpeği görmek; mülk, mal ve manfaat demektir. Bütün köpek Rüyaları dünya ehline yorumlanır. Rüyada çoban köpeğine sahip olduğunu görmek mülk ve mal sahibi olmak anlamına gelir. Çoban köpeği, ev halkını kötülüklerden koruyan ve komşularıyla iyi geçinen bir insan olarak tabir edilir. Büyük, beyaz, yavru, dişi, erkek yada siyah çoban köpeği aynı şekilde tabir edilir.

Saltanat ve memuriyete ehil bulunan birinin rüyada çoban köpeği görse, bu Rüya, onun için bir şehre vali olmak anlamını taşır. Çoban köpeği, yüceliğe, izzete ve rızka, koyun köpeği, hanımı, çoluk çocuğu ve komşusu hakkında kıskanç bir kimseye çıkar.

Rüyada dişi çoban köpeği görmek

Rüyada dişi çoban köpeği, nesli çok ve kocasını koruyan bir kadına işaret eder.

Rüyada çoban köpeği beslemek

Çoban köpeğini beslediğini görenin, rızkı bol olur. Oynamak ve eğlenmek için beslenilen çoban köpeği; sevinç demektir.

Rüyada çoban köpeğinin ısırması

Rüyada çoban köpeği tarafından ısırılmak, hizmetçi, dost ve yakın kimselerden gelecek sıkıntı ve musibete alâmettir. Çoban köpeğinin ısırdığını görmek, bir iyi arkadaşınız yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada çoban köpeğinden kaçmak

Rüyada çoban köpeğinden kaçtığını görmek hayır ve nimete yorulur. Korkudan emin olmaya ve düşmana galip gelmeye tabir edilir. İlim ve irfan sahibi birinin kaçması, yüksek bir makama işaret eder.

Rüyada çoban köpeğinin kovaladığını görmek

Bir çoban köpeğinin kendini kovaladığını görmek, hükümetten bir korkuya uğramağa, eğer kurtulursa, bu korkudan kurtulmaya delâlet eder. Sıkıntıları aşabilmek için güvene ve desteğe ihtiyacınız var demektir.

Rüyada çoban köpeğinin saldırması

Bir çoban köpeğinin saldırısına uğradığınızı görmek, etraftaki insanlara dikkat edilmesi gerektiği anlamındadır.

Rüyada çoban köpeği yavrusu görmek

Rüyada çoban köpeği yavrusu, sevimli bir çocuk anlamına gelir. Çoban köpeği beyazsa o çocuk mümindir. Siyah olursa, çocuk ailenin büyüğü olacaktır. Bazı tabirciler, çoban köpeği yavrusu, akılsız bir kimsenin yabana atılmış ve bırakılmış yitiğidir, diye tabir etmişlerdir.

Rüyada çoban köpeği ile oynamak

Rüyada çoban köpeğiyle oynayan rüya sahibine bir mülkten elde edeceği menfaata delalet eder. Bu rüya bütün insanlar hakkında hayırdır ve insanın yapacağı bir fiil ve harekete işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
4 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi