Rüyada rüzgar olması

Rüyada rüzgar olması

Rüyada rüzgar olması devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına yorumlanır.

Batıdan rüzgar olması afet ve belalara, Güneydoğudan rüzgar olması zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete yorulur. Mutedil olarak rüzgar olması hayır ve berekete işaret eder.

Bilinen yönlerden rüzgar olması güzel ve hoş haberlere, rahmet ve berekete delalet eder.

da hafif rüzgar olması yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder. Sert rüzgar olması bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber verir. Sıcak bir rüzgar insanın değişiklikten rahatsız olacağını bildirir.

Değişiklik, hoşa gidecek yeniliklerdir. Denizden rüzgar olması bolluktur. Kişinin hayatı ve koşulları büyük ölçüde değişir.

Rüyada rüzgârın hafif olması; hasta için sağlığına kavuşmaya, başkaları için güzel haberlere, saygıdeğer mevki sahibi bir kişi ile tanışmaya tabir olunur

Rüzgarların lodos olması sıkıntılara atlatmaya, fırtına olması durumunda rüyanın görüldüğü şehirde bir felaket yaşanacağına halkın kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
23 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi