Rüyada Yaprak Sarması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaprak Sarması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yaprak sarması görmek, yı gören kişinin hayatında bereketin, bolluğun eksik olmayacağına işaret eder. Ailesinin rızkı bol olacak, önemli, yi üzen hastalıklar yaşanmayacaktır. Hayatın içinde her daim neşe, hareket olacak, o kişi hayattan son derece keyif alacak, hiç sıkılmayacaktır. Hayat ona arzu ettiklerini hep önüne getirecektir. Bu kişinin mutlu bir evliliği olacak, eşiyle birlikte tatlı sürprizler hep onu bulacaktır. Sarma yapılacak yaprak taze ise, bereketli rızık ve güzel bir geçime işarettir. Ayrıca rüyada yaprak sarması görmek kişi çok fazla zorluk çekmeden, sıkıntıya girmeden geçim parasını kazanacaktır.

Rüyada sarma sarmak

Sarma sarmak normalde zor olan ve titizlik gerektiren bir iştir. Sarma içinde kalem gibi, sıralı bir şekilde nizamlı dizilir. Rüya sahibi de mükemmeliyetçi, düzenli, hassasiyetleri olan bir kişiliktir. Rüya sahibi titiz bir kişiliktir, işlerini itina ile yapmaya çalışır. Rüyada yaprak sarması sararken kendisini görmek, işini yaparken kendini zorlayacağına, aşırı bir dikkat içinde olacağına, hata yapmaktan çekindiğine işaret eder. Bu rüya, aşırı hassasiyet içinde olan kişinin de işini başaracağına işaret etmektedir. Veya sürekli gelir getiren, iyi konumda bir işi olacağının da göstergesidir.

Rüyada yaprak sarması yemek görmek

Rüya sahibi kişi kötü, bayat bir yaprak sarması yiyorsa, geçimini zor koşullardan sağlayacaktır. Parayı çok zor kazanacaktır. Geçinmesi zor olacaktır. Haram mal edineceğine, bu malın boş işlerde, hayırsız bir şekilde telef olacağına işaret edilir. Tam tersi, yenilen sarma oldukça taze ve diri yapraklardan yapılıyorsa, rüyada yiyen kişi bundan memnuniyet duyuyorsa hayırlı, helal para kazanacağının işaretidir. Bu helal para ve mal, onun hayatına güzellikler getirecek ve de yaşamında hayırlı ameller işlemesine neden olacaktır.

Ayrıca rüyada yaprak sarması yediğini görmek kişinin bastırılmış duyguları vardır. Ailesine düşkündür, onların sorunlarını fazlasıyla düşünmekten kendisiyle ilgilenmemiştir. Ve isteklerini, beklentilerini sürekli ileriye atmaktan kendisinde bir eziklik, mutsuzluk oluşmuştur. Yaşamını sürekli ertelemeden dolayı iç dünyasında pişmanlık oluştuğunu ifade eder.

Rüyada lahana sarması yapmak ise güvenli bir hayat süreceğine ve fazlaca kazanç sağlanacağına delalet eder. Lahana yaprağının rüyada görülmesi hayatta zorluklarla karşılaşılsa dahi, aile bağları ve arkadaşlık ilişkilerinin derinliği sayesinde bunların kolay atlatılacağına yorulur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
171 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi