Sitede 3837 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu15.1°C

Rüyada hamile olmak ne anlama gelir?

Rüyada hamile olmak malın artmasına yorumlanır. Hamile olmak gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır. Hayvanlardan birinin hamile olması hayır ve menfaatti...

Rüyada hamile olmak ne anlama gelir?

Rüyada hamile olmak malın artmasına yorumlanır. Hamile olmak gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır. Hayvanlardan birinin hamile olması hayır ve menfaattir. Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadının kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkeğin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, hamille olmak karnının büyüklüğü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.

Henüz baliğ olmamış bir çocuk için bu rüya annesi ile yorumlanır. Erkeğin Rüyada hamile olması, insanlardan gizlediği ve ortaya çıkmasından korkuları ağır bir üzüntü ve kedere işaret eder.

Kadan yada erkek için dünyaca olan fazlalığa işaret eder. Erkek alim için ilminin fazlalığına, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına işaret eder. Bazen de hamile olmak, aşk ve muhabbete işaret eder.

Rüyada Hamile olmak yada Düşlemek, Düşünmek

  1. Kişinin dünya görüşü hamile karının büyüklüğü kadar genişleyecek ve zenginleşecek anlamına gelmektedir.
  2. Kişinin yakın zamanda hüzün yaşayacağı anlamına gelmektedir.
  3. Eğer kişi rüyada bir erkek çocuk doğurursa büyük bir felaket yaşayacağı anlamına taşır. Kişi rüyada kız çocuk doğurursa bunun tam aksine eline büyük bir para geçeceği anlamına gelmektedir.
  4. Kişinin, diğer insanların henüz bilmediği ciddi sorunları ve endişeleri olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorun ve endişeler giderek büyüyecektir ve yakın zamanda ortaya çıkacaktır.
  5. Kişi öğrenci ise, rüyayı gören kişi daha fazla bilgi edinecektir.
  6. Kişi esnaf veya ticaret ile uğraşıyor ise, kişi başka birinin yararına olacak bir para kazanacaktır.
  7. Kişinin yakınında bir düşmanı olduğu anlamına gelmektedir.
  8. Kişinin kara sevdaya tutulacağı anlamına gelmektedir.

Ayrıca Rüyada hamile olmak malın artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder. Kadın için malının artmasına,övülmeye, izzet ve medhe nail olmaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
37 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi