Sitede 4180 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu18.1°C

Rüyada gelinlik denemek ne anlama gelir? Gelinlik denediğini görmek!

Rüyada gelinlik denemek; sevinç ve neşeye, hane halkı için bolluğa, genç kızın gelinlik denemesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelinlik deneyen genç kızı görmesi arzu e...

Rüyada gelinlik denemek ne anlama gelir? Gelinlik denediğini görmek!

Rüyada gelinlik denemek; sevinç ve neşeye, hane halkı için bolluğa, genç kızın gelinlik denemesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelinlik deneyen genç kızı görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine işarettir. Gelinlik denemeye gitmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik denemesi sevinç ve sürura, delalettir.

Bir kimsenin Rüyada beyaz gelinlik denemesi, sevinç ve sürür ile tâbir olunur. Zira gelinlik, her genç kızın en sevinçli anını aksettirir. Genç bir kızın rüyada gelinlik giydiğini görmesi, iyi bir delikanlı ile evleneceğine delâlet eder.

Kırmızı gelinlik denemek ne demektir? Bir genç kızın rüyada kırmızı gelinliği giyip denemesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına delalettir.

Rüyada gelinlik denediğini gören, eğer gelinliklik süslü güzel olursa dünyaca bereket, ucuzluk, bolluk demektir. Genç kızın rüyada gelinlik denemesi, yakın zamanda kısmetinin açılacağına işarettir. Rüyada evli birinin gelinlik denemesi, o evlendiği kadının kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği oranında nimet ve saltanat anlamını taşır. Rüyada tanıdığı birinin gelenlik denediğini görmek ise, bir başkasını evlendirmeye alâmettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
10 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi