Sitede 2299 kişi varhava açıkAğrıAçık14.1°C

Rüyada Fare Görmek

Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin ...

Rüyada Fare Görmek

Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok Fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bid at işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, Rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Fare Rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır. Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir.

Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir. Kirmanî ye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini göre nin ahlaksiz bir kizi olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir ka din kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Rüyada kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir. Fare, düsmanla da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder.

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur. Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar. Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder. Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.

Lütfen Rüyaya puan verin!
140 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

3 Yorum

ayşe
ayşe
3 hafta önce

ruyamda mutfagimda fare goruyorum iki tana biri buyuk fare digeri ondan cok daha buyuk kediladardi ayni zamanda bide kedi nin varligini goruyorum tam mutfaga gircem holden gogru daha girmeden kacistilarini goruyorum mutfakta korkuyorum ciglik atiyorum esim geliyo siz cekilin diyo 4 cocgum bar cocuklarimda holde bekliyoz esim mutfaga giriyo kapiyi kapatip fareyi yakalamaya calisiyo yakaliyo be gareyi oldurmeye basliyo okadat cok ses geliyoki sanki bilandirla bi hizarla olduruyo kan deyil ama su gibi pisligi dakikalarca cocuklarin uzerine benim uzerime duvarlara sugibi fiskiriyo yerdeki halilar sahil her tarafimiz pislik icinde kaliyo sonra esim cikiyo ben yerleri temizlemeye calisiyorum midem bulaniyo defalarca oguruyorum cocuklarin elini yuzunu nasil temizlicem diye dusunuyorum biyandanda esimde diyorum nasil bi oldurmeydi mafetin hepmizi pislil icinde kaldik diyorum sonra bakiyorum esim yuksek biyerden hali silkeliyo temizlik yapmaya basliyoz diyorum bende yardim edyim diyorum haliyi cekmeye calisiyorum yukari ama fareyi oldurdukten sonra mutfaktaki kedilerde camdan disari kaciyolar boyle iste haliyi silkelerkende uyandim ama cok korkunctu lutfen ne olur yorumlayin

Bilge
Bilge
2 ay önce

Rüyamda kocaman bir fare yatağımın kenarında duruyordu çok sevimli gri ve beyaz renklerindeydi bir bez parçasıyla elimle tutup camdan dışarı attım atarken elim ve yatağın bir kenarına çişi aktı.Yorumu nedir acaba?

Zehra
Zehra
2 ay önce

Ruyada fare gormek ve onu öldürüp ve sonra dirildigini görmek

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi