Sitede 4962 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu19.1°C

Rüyada Annenin Ölmesi Öldüğünü Görmek

Rüyada ANNENİN öldüğünü görmek, sanılanın aksine güzel rüyalardan olup oldukça güzel ve iyi haberler almak, neşe duymak, bahtiyar olmak olarak tanımlanabilir. Büyük bir m...

Rüyada Annenin Ölmesi Öldüğünü Görmek

Rüyada ANNENİN öldüğünü görmek, sanılanın aksine güzel rüyalardan olup oldukça güzel ve iyi haberler almak, neşe duymak, bahtiyar olmak olarak tanımlanabilir. Büyük bir mutluluk ve sevinç alacak demektir. Rüya sahibi için annesinden yana kötü haberler almayacağı, onun zor günler geçirdiğini, hastalandığını ve mutsuz olduğunu görmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyayı gören insan annesi ile ilgili üzülmeyecek, annesinin dertli, sıkıntılı bir durumunu görmeyecek, annesi çoğu zaman mutlu, sağlıklı, hayatla barışık olacaktır. Rüya sahibi annesini huzurlu gördükçe kendi mutluluğuna da mutluluk eklenecektir. Rüyayı gören birey annesi ile beraber güzel vakitler geçirecek, eğlenecek, aralarında hem yol anlamında hem de manevi anlamda uzaklık olmayacak, beraberlikleri asla bozulmayacaktır. Aralarındaki sevgi ve saygı daim olacaktır.

Rüyada annenin öldüğünü görmek rüya sahibinin annesi ile birlikte bir ömür boyu çok mutlu, huzurlu, afiyet dolu günler geçireceğine delalettir.

Bu nedenle Rüyada annesinin öldüğünü gören rüya sahipleri tarafından her ne kadar kötü bir rüya görüldüğü düşünülmesine neden olsa da anlamı çok güzel ve hayırlıdır. Öte yandan rüyada annesinin öldüğünü görmek; rüya sahibinin öldüğünü gördüğü annesinin gerçek hayatta uzun yıllar yaşayıp ömrünün uzun olacağına ve sağlığının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişinin, gerçek hayatta ömrü uzun olur. Bu rüya için de rüyada annesinin öldüğünü gören kişinin annesinin sağlığının yerinde olacağına ve uzun yıllar yaşayacağına alamet ettiği yorumu yapılır. Bu rüya, öldüğü görülen kişi kadar, rüyanın sahibi için de hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin biteceği, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde yorumlanır.

Son olarak rüyada annesinin öldüğünü gören rüya sahibinin de tüm dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, oldukça keyifli bir şekilde ağız tadıyla bir yaşam süreceği olarak tabir edilmektedir.

Bir kimsenin Rüyasında ölmüş olan annesini görmesi; ölü olan o anne evladından hayırlı ve sevaplı bir Amel beklemekte olduğuna işaret eder. Yani rüya sahibi annesinin ruhu için Kurban okuyabilir, hayır yapabilir, sadaka verebilir, dua edebilir ve günahının affı için istiğfarda bulunabilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
350 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

3 Yorum

Vildan
Vildan
11 saat önce

Bu rüyayı bende gördüm bugün çok gerçekti uyandığımda ağladım

Sahra
Sahra
1 hafta önce

Şu an rüyamda gördüm ve o kadar kötüyüm ki içime bir şey oturmuş gibi nefes alamıyorum. O kadar gerçekçiydi ki anlatamam. Inşallah yorumladığınız gibi olur.

ibrahim
ibrahim
2 hafta önce

rüyadan sonra çok üzülmüştüm ama tabirini okuyunca ferahladım..bulundğumuz yerden de tayinimiz çıktı inş bu da rüya sahibinin yani benim dertlerimin biteceğini,ağız tadıyla yaşayacağımı gösteriyordur.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi