Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ANNENİN öldüğünü görmek, sanılanın aksine güzel lardan olup oldukça güzel ve iyi haberler almak, neşe duymak, bahtiyar olmak olarak tanımlanabilir. Büyük bir mutluluk ve sevinç alacak demektir. Rüya sahibi için annesinden yana kötü haberler almayacağı, onun zor günler geçirdiğini, hastalandığını ve mutsuz olduğunu görmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyayı gören insan annesi ile ilgili üzülmeyecek, annesinin dertli, sıkıntılı bir durumunu görmeyecek, annesi çoğu zaman mutlu, sağlıklı, hayatla barışık olacaktır. Rüya sahibi annesini huzurlu gördükçe kendi mutluluğuna da mutluluk eklenecektir. Rüyayı gören birey annesi ile beraber güzel vakitler geçirecek, eğlenecek, aralarında hem yol anlamında hem de manevi anlamda uzaklık olmayacak, beraberlikleri asla bozulmayacaktır. Aralarındaki sevgi ve saygı daim olacaktır.

Rüyada annenin öldüğünü görmek rüya sahibinin annesi ile birlikte bir ömür boyu çok mutlu, huzurlu, afiyet dolu günler geçireceğine delalettir.

Bu nedenle rüyada annesinin öldüğünü gören rüya sahipleri tarafından her ne kadar kötü bir rüya görüldüğü düşünülmesine neden olsa da anlamı çok güzel ve hayırlıdır. Öte yandan rüyada annesinin öldüğünü görmek; rüya sahibinin öldüğünü gördüğü annesinin gerçek hayatta uzun yıllar yaşayıp ömrünün uzun olacağına ve sağlığının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişinin, gerçek hayatta ömrü uzun olur. Bu rüya için de rüyada annesinin öldüğünü gören kişinin annesinin sağlığının yerinde olacağına ve uzun yıllar yaşayacağına alamet ettiği yorumu yapılır. Bu rüya, öldüğü görülen kişi kadar, rüyanın sahibi için de hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin biteceği, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde yorumlanır.

Son olarak rüyada annesinin öldüğünü gören rüya sahibinin de tüm dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, oldukça keyifli bir şekilde ağız tadıyla bir yaşam süreceği olarak tabir edilmektedir.

Bir kimsenin rüyasında ölmüş olan annesini görmesi; ölü olan o anne evladından hayırlı ve sevaplı bir amel beklemekte olduğuna işaret eder. Yani rüya sahibi annesinin ruhu için Kurban okuyabilir, hayır yapabilir, sadaka verebilir, dua edebilir ve günahının affı için istiğfarda bulunabilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
3400 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

14 Yorum

mahmut

mahmut

3 ay önce

Babam şoför koltuğunda .şoför koltuğunun yanı boş. arkasında annemle buyukannem. düşünüyorum ben niye babamın yanında oturmuyorum. bir kaza oluyor .annem dışarı fırlıyor .başı ezilmiş, boynu kırılmış. bir ağlıyorum.

Gonul

Gonul

4 ay önce

Ruyada annemin oldugunu gordum onun anne babasi hayatta yok ama onlarin bi arabayla geldiklerini goruyorum babadini arabada hafifce gordum sanki ama gercektr hayatta yoklar.ama kötü haberi esim bana verdiginde ben zaten bu gun bunun olacagini biliyormusum ama yinede dayanamiyorum aglamaktan icim gecti ruyada. Akrabalar babami teselli ediyorlar ama ben nadil agliyorum Allahim. Hala etkisindeyim. insallah boyle ferah bi aciklamasi olur.

Ece

Ece

11 ay önce

Ben rüyamda bir rüya görüyordum. O rüyada bir kadın bileklerini kesip ölüyordu. Sonra zaman geçiyor ve rüysamda tekrar o kadının öldüğü rüyayı görüyorum sonra babama rüyamda çocuğunuz ve karınız öldü diyorlar. Annem hamileymiş. Bileklerini ketikten sonra babam ağlayarak annemi kurtarmaya çalışırken annem benim suçum diye ağlıyor ve ölüyor işte. Sonra rüyamda anneme rüyraödan bahsediyp burdan gidelim diyorum çünkü annem bulunduğumuz yerde ölüyor. Annem sadece rüya olduğunu söyleyip umursamıyor. Cidden bu rüya annem hakkında güzel şeyler mi tabir ediyor?

Pınar

Pınar

1 yıl önce

Rüyamda anem ölmiş ama yengemle anem yatan azrliyorum ve babam gitim dedimki baba anem öldu ve baska kimsen istemiyor sadece bir hocadan isteyi vardi o onun temcidisini okusun ve o adam geldi ve anem kulagna okudu temçidi. Sizden yorum bekliyorum teşekkürler

İlknur

İlknur

1 yıl önce

Ya rüyamda annem uzun bir duvarın üstünde yürürken düştü ben balkondaydım komşular düştüğünü gördü herkes başına toplandı sonra cenaze aracı aldı ben o kadar ağlıyorum ki rüyamda ağlarken kalktım kalbim nasıl atıyor Allah annemize babamıza uzun ömürler versin (Amin)

Feyza

Feyza

1 yıl önce

İki saatir annem diye ağlıyorum. Rüyamda öldüğünü gördüm. Cenazesinden sonra bi yerde oturuyodu gittim sarıldım kokladım ve anne çok güzel kokuyosun dedim. Hayla ağlıyorum çok kötüydü.

Perihan

Perihan

1 yıl önce

Ruyamda annem gözümün önünde düştü öldü rüyam da aşırı ağladım hatta uyurken ağlamışım annem öyle dedi çok etkilendim

Hatice

Hatice

1 yıl önce

Ay allahım gerçekten kimsenin başına vermesin rüyada ıcimı hırpaladım ağlamaktan annem öldü dediler sonra annemi gordum hastaneye gitcez anneme diom canlisin dimi anne diom.annne bana tokat at inanayım çok kötüydü ya rüyada dünyam başıma yıkıldı.

Ahmet

Ahmet

1 yıl önce

Yüreğim ağzıma geldi allah kimseye göstermesin (amin)

Murat

Murat

1 yıl önce

Ödüm koptu arkadaş.. Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın

Burhan

Burhan

1 yıl önce

05:13 itibariyle rüyamda annemle hastaneye gidiyorum annem bi zaman sonra öldü deniliyo rüyamda saatlerce agladım ve akrabalarımı gördüm rabbime bir mucize ver diyorum namazlarımı kılcam diyorum uyandıgımda direk annemin yanına gittim şükürler olsun dedim böle rüya hic görmemiştim neyin nesi bilemedim rabbim hayra cıkarsın arkdşlar.

Vildan

Vildan

1 yıl önce

Bu rüyayı bende gördüm bugün çok gerçekti uyandığımda ağladım

Sahra

Sahra

2 yıl önce

Şu an rüyamda gördüm ve o kadar kötüyüm ki içime bir şey oturmuş gibi nefes alamıyorum. O kadar gerçekçiydi ki anlatamam. Inşallah yorumladığınız gibi olur.

ibrahim

ibrahim

2 yıl önce

rüyadan sonra çok üzülmüştüm ama tabirini okuyunca ferahladım..bulundğumuz yerden de tayinimiz çıktı inş bu da rüya sahibinin yani benim dertlerimin biteceğini,ağız tadıyla yaşayacağımı gösteriyordur.

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi