Sitede 4943 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu19.8°C

Rüyada Balık Yakalamak Görmek

Rüyada büyük bir balık yakalamak, fayda ve hayra yorumlanır. Rüyada balık yakalamak, helal rızka, meşru yolda çalışmaya ve hayra işarettir. Bir su yolundan balık tuttuğun...

Rüyada Balık Yakalamak Görmek

Rüyada büyük bir balık yakalamak, fayda ve hayra yorumlanır. Rüyada Balık Yakalamak, helal rızka, meşru yolda çalışmaya ve hayra işarettir. Bir Su yolundan balık tuttuğunu gören kimse mekr ve hile ile halkın malını elinden alır.

Rüyada balina yakalamak

Denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerin yola gireceğine işarettir.

Rüyada balık tutmak

İbn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki: "- Rüyasında gayet büyük ve cesim bir balık tuttuğunu görmek, büyük ve şerefli bir ailenin zengin kızı ile evlenmeye delâlet eder."

Rüyada Balık Satmak

İsmail el-Eş'aş der ki:
"- Rüyasında balık sattığını görmek, kendi ve çoluk çocuğu için hayır ve menfaate delâlet eder."

rüyada büyük balık avlamak

Rüyada büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra, küçük balık avladığını görmek de, zevk ve menfaatinin gitmesine delâlet eder.

Bulanık su içinde balık avladığını görmek, ne türlü olursa olsun iyi değildir. Rüyada Deniz veya dereye bir ağ atıp balık tuttuğunu görmek, ele geçecek helâl mala delâlet eder.

Rüyada balık pazarı görmek

Rüyada Balık pazarı görmek, rızka, helâlden olarak birbiri arkasınca meydana gelecek fayda, menfaat ve habere delâlet eder. Rüyada balıkçılardan taze balık aldığını görmek, bir hizmetçi almaya delâlet eder.

Nehir'de balık yakalamak, zahmetsiz ve meşakkatsiz rızka delâlet eder. Genelde balık Rüyaları iyiye yorumlanır. Rüyada balık görmek, mal ve ganimete delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
25 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi