Sitede 13223 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu18°C

Rüyada Ölüm Haberi Amak Görmek

Rüyada ölüm haberi almak genellikle bilinç altınıza yerleşen sevdiklerinizi kaybetme korkusundandır. Kimin ne zaman öleceğini Allah bilir. Bir kimseye rüyada bir ölünün k...

Rüyada Ölüm Haberi Amak Görmek

Rüyada ölüm haberi almak genellikle bilinç altınıza yerleşen sevdiklerinizi kaybetme korkusundandır. Kimin ne zaman öleceğini bilir. Bir kimseye Rüyada bir ölünün kendisinin ölmediğini haber vermesi, o ölünün şehitler makamında olmasına ve ahiret nimetleriyle nimetlenmesine delalettir. Bu rüya, uzun ömrün habercisidir. Uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına işarettir.

Rüyada iyi bir haberi beklediğini görmek, hayra, kötü haber de şerre işarettir. Rüyada bir adamı öldürdüğünü görmek, günah ve hataya delâlet eder.

Rüyada kendi nefsini öldürdüğünü görmek ise, hayra işarettir. Rüyada bir başkası tarafından öldürüldüğünü görmek, Rüya sahibinin ömrünün uzun olmasına ve çok çok hayra nailiyetine delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada öldüğünü ve insanların omuzlarında götürüldüğünü, ancak defhedilmediğini görmesi, düşmanlarını kahretmeye delâlet eder.

Hasta kimsenin rüyada öldüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulmaya ve afiyete işarettir. Rüyada bir ölünün ferah ve sevinçli halde kendi evine girdiğini ve kendisine selâm verdiğini gören kimse selâmete ve sıhhata nail olur.

Rüyada kaybolmuş birisinden ölüm haberi geldiğini gören kimseye, kaybolmuş o kimsenin dünyaca iyi halli ve dince bozuk halde oluşunun haberi gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
62 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi