Sitede 14338 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU22°C

Rüyada leylek yavrusu görmek ne anlama gelir?

Rüyada leylek yavrusu görmek ne anlama gelir?

Rüyada yavrusu görmek, bahtın açıklığına ve sultana yaklaşan yiğit bir çocuğa işarettir. Leylek yavrusu, toplantı ve ortaklığı seven kimselere yorumlanır. Rüyada leylek yavrusu tuttuğunu görmek, güzel bir evlada delalettir. Rüyada leylek yavrusu şerefli ve muhterem bir çocuk anlamına gelir. Rüyada yanında bir leylek yavrusu olduğunu görmek, doğacak erkek çocuğa delâlet eder.

Leylek yavrusu nazik, bilgili, sakin, iyi, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi bir çocuk demektir. Uçan bir leylek yavrusu gören çok güzel haber alır. Rüyasında leylek yavrusu gören için bu Rüya, seyahat etmeye işaret eder. Aynı zamanda leylek yavrusu görmek, evlilik veya çok iyi arkadaş edineceği anlamına gelmektedir.

Bol sayıda leylek yavrusu: Şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder. Bazı kere de leylek yavrusu, uzaktaki bir dostun gelmesine işarettir. Rüyada leylek yavrularını dağınık halde olduklarını görmek, seferde olanlar için hayır ve iyiliktir. Rüyada bir leylek yavrusunu öldürdüğünü görmek, amansız bir düşmanı kahretmeye işarettir. Rüyada bir leylek yavrusunu tutmak, asil ve nesebi güzel biriyle evlenmeye delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
14 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi