Sitede 4972 kişi varhava açıkAğrıAçık17.4°C

Rüyada Gül Görmek

rüyada gül görmek iyiye işarettir. Rüyada yeni açan bir gülü toplayan bir genc kız kısa zamanda evleneceğine yorumlanır. rüyada gül ağacı görmek Güllerin renklerine göre ...

Rüyada Gül Görmek

rüyada gül görmek iyiye işarettir. Rüyada yeni açan bir gülü toplayan bir genc kız kısa zamanda evleneceğine yorumlanır.

  • rüyada gül ağacı görmek

Güllerin renklerine göre manaları değişir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en başa geçer.

rüyada gül görmek, şerefli olan bir adama veya çocuğa yahut kayıp bir kimsenin gelmesine ya da kadına işaret eder.

  • Rüyada gül toplamak

Rüyada gül topladığını gören kimse, hayır, iyilik, sevgi ve nimete kavuşur. Henüz açılmamış gül, Hamile olan kadının çocuğunun düşmesiyle tabir edilir. Bazı tabirciler gül, ayrılacak veya elden kaçırılacak kadın ve ticarete yahut devamlı olmayan ferahlık ve sevince ya da sonu ve vefası olmayan ahde işaret eder, dediler.

Rüyada genç bir delikanlının kendisine bir gül sunduğunu görse, o delikanlı, o kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak sözünde durmaz.

Rüyada gülden başında bir taç olduğunu gören kimse, bir düşmanı ile evlenir. bir kadın bu Rüyayı görse, tabir yine böyledir. Gül, güzel bir isimle yad edilmeye de işaret eder. Gül, ferahlık ve sevince de işaret eder.

Bazı tabirciler, gül, bir misafirin veya bir mektubun gelmesine işaret eder dediler. Gülü kesilmiş ağacında görmek, üzüntü ve kederdir. Bazı tabirciler, ağacıyla olan gül, sarp ve çetin bir millete ve güç islere işaret eder.

Rüyada gül toplamak sevinçtir. Bazen de san gül, hastalığa, kırmızı gül, güzellik ve ziynete işaret eder. Kırmızı gül, delil ve iddia edilen şeyin vuzuha kavuşmasında tabir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
10 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi