Sitede 3452 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU31°C

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada Çiçek Görmek

bir demet cicek, uzak ve zengin bir akrabanizdan size miras kalacagina isarettir. eger cicekler kurumus ise, bu, ölümün, üzüntünün, sikintinin isaretidir.

kisinin Rüyada cicek görmesi, hayra isarettir. bekar bir kimse, rüyada cicek görse, bu Rüya. o sahsin evlenecegine isarettir. rüyada renkleri degisik olan cicekleri görmek, dünya ve dünya icindeki taze ve hos seylere isarettir. rüyada agac cicegi görmek, insani din ve dünya isierinde irsad eden bir kisi ile tabir edilir. rüyada kirmizi karanfil görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanima isarettir. yerden kirmizi karanfil aldigini gören kimse akrabasi cok zengin, güzel ve görgüsü cok olan bir hanim alir.

Hayra yorulur. Rüyada çiçek görmek güzel ve size sans getirecek bir haber demektir. Kadinlar için hamileliligi isaret eder. Eger çiçekler kurumus ise bu, ölümün, üzüntünün, sikintinin isaretidir. Çiçekli taç tasimak evlilik yapmak ve dünya nimetlerine kavusmaya isarettir. Çiçekçi dükkani güzel ve mutlu bir iliskinin haberidir. Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanizdan size miras kalacagina isarettir. Çiçek sulamak yaptigi islerde basari kazanmak anlamindadir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
46 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

2 Yorum

Sarinaz
Sarinaz
2 ay önce

Ruyamda esim yesilliklerle donatilmis uc tanede kirmiz cicek var bir vazoy bane hedoye etti bende sevincden esimin boynuna sarildim

İrem
İrem
3 ay önce

Rüyamda yanımdan geçen arabanın içinde sarı çicek gordum sonra birden o sarı çicek elimdeydi karşıda annem ve anneannem vardı onların yanına gidiyodum elime bi daha baktığımda sarı çiçek kırmızı güle dönmüstü(gül kurumuştu)sonra gülü anneme verdim ve o da gülü cebine koydu.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi