Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak Görmek

da Cumhurbaşkanı ile konuşmak görmek; ne muradınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine, umduğunuzdan daha mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak umdugunuzdan da fazla mutlu olacağınıza işarttir.

Yine Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak, gülüşmek, dünyada bol rızka, mirasa, saadete mal ve servete işaret eder. Bazı tabirciler rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmayı izzet, şeref ve mülke yorumlamışlardır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2642 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

ruya

ruya

1 ay önce

Rüyamda cumhurbaşkanımızla vdısarda bi ülkedeyim. Daha sonra yüksek siyah bir arabaya eşi ben o birisi daha biniyor. Bende ona diyorum ki başkanım hiç hapishanede yattıktan sonra bu kadar ilerleyeceginizi düşünür muydunuz. O da diyor nasipte ne varsa o olur düşünüyordum diyor. Şuan sınava çalışıyorum acaba başarılı olabilecek miyim diye mi görüyorum bu rüyayı

Nuray01

Nuray01

1 yıl önce

Rüyamda Cumhur başkanı elini omzuma koyup sarılarak benimle konuşa konuşa yürüyor akşam saatleri hava karanlık bana yarın için tapmam gerekenleri söylüyor talimat veriyor giyeceğim kıyafete kadar tembih ediyor çok memnun olmasam da tamam diyorum.sokaklarda çarşıda o şekil sarılarak yürüyoruz başkan siyah takım siyah gözlük takmış bir toplantı yada eğlenceden çıkmış yürüyoruz.anlami nedir ?teşekkür ederim.

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi