Sitede 5092 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu18.7°C

Rüyada Ipek Elbise Görmek

rüyada ipek elbiseyi görmek, onu gören kimse icin aska isaret eder. bir kimse ipek elbiseyi bir ölünün üzerinde görse, o ölünün nimet ve rahat icerisinde olduguna isaret ...

Rüyada Ipek Elbise Görmek

Rüyada ipek elbiseyi görmek, onu gören kimse icin aska isaret eder.

bir kimse ipek elbiseyi bir ölünün üzerinde görse, o ölünün nimet ve rahat icerisinde olduguna isaret eder. ipek elbisenin san ve kirmizisi hastaliktir. bazi tabirciler de hastalik degildir, demislerdir. fakih ve alim kimseler icin ipek elbise onlarin dünyaya haris olmalan ve halki bid'ata davet etmelerine isaret eder.

baskalari icin ipek elbise, onlari cennete sokacak amelde bulunduklarina ve bununla beraber onlarin lider olmalarina isaret eder. ipek elbise, serefli bir kadinla evienmeye isaret eder.

Kişinin rüyada ipek elbise görmesi, aşk ile tâbir olunur. Sultanlardan birisinin rüyada ipek elbiseyi giydiğini görmesi, kibir ve azamet göstermesine işarettir.

Rüyada ipek elbiseyi bir ölünün üzerinde görmek, o ölünün nimetler ve rahat içerisinde olduğuna delâlet eder. Renk olarak ipek elbisenin kırmızı ve sarısı hastalık ile tâbir olunur.

Fakih ve âlim kimseler için ipek elbise görmek, onların dünyaya haris olmalarına ve halkı bid'ata davet etmelerine delâlet eder.

Bazı kere ipek elbise görmek, şerefli bir kadınla evlenmeye ve güzel bir hizmetçi almaya işarettir.

Rüyada ipek kuşak ve kemer görmek, hayır ve menfaate delâlet eder. Yine rüyada böyle bir kuşak kuşandığını görmek, büyük bir vazifeye delâlet eder ve o kişi ehilse kendisine yüksek bir memuriyet verilir.

Kuşak ve kemer zevceye de delâlet eder. Eğer rengi yeşil olursa, zevcenin saliha bir kadın olmasına, kırmızı veya mavi ise huysuzluğuna delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1 kişi puan verdi. Ortalama puan: 10
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi