Sitede 4916 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu18.5°C

Rüyada baba görmek yorumları

Rüyada baba görmek çok güzel rüyadır ve yorumları hayırlı bir rüya şeklinde tabir edilmiştir. Babayı güler yüzlü görmek hayır ve berekettir. Baba eli öpmek rızk ve bolluk...

Rüyada baba görmek yorumları

Rüyada baba görmek çok güzel rüyadır ve yorumları hayırlı bir Rüya şeklinde tabir edilmiştir. Babayı güler yüzlü görmek hayır ve berekettir. Baba eli öpmek rızk ve bolluktur. Baba sesi duymak, güven ve emniyettir. Baba rızk ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Babayı uyurken görmek arzu ve maksadının gerçekleşeceğine delalettir. Her zaman hayır ve bereket anlamına gelir. Babayı ziyaret etmekse isteklerinizin gerçekleşeceğine ve helal kazanca yorulur.

Rüyada baba görmek, arzu ve amellerin yerine gelmesine işarettir. Babayı sevinçten ağlarken görmek gam ve kederin gitmesi olarak tabir olunur. Babanın para vermesi ummadığın bir yerden mal ve hayra alamettir. Baba yüzünden ağlamak, hayırdır, maksada kavuşmaktır. Hasta birinin rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.

Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Rüyada ölmüş babayı görmek, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecek. Rahmetli baba görmek, afiyet, sıhhat ve uzun ömür ve babaya yapılacak hayır ile duaya yorumlanır.

Rüyada baba tarafından sevildiğini ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada baba nasihati dünya ve ahiret saadetine yönelik müjdeye işarettir. Babayı sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağını ifade eder. Baba ile tartışmak iyiliği ve güzelliği temsil eder. Yakın zamanda sevinç yaşayacağınızın alametidir.

Rüyada baba görmek yorumları ne anlama gelir?

Rüyayı gören kişinin babası vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğine yorumlanır. Ailede herhangi biri ile babayı kavga ederken görmek ayrılığa, babayı hasta görmek, kazancın boş yere harcanacağına işarettir.

Babasını yeniden evlenmiş görmek, kısmete ve başarılı bir hayata, anne ile babayı kavga ederken görmek, aileden ayrılığa tabir edilir. Babanızı, sizi okşarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinize yorum edilir. Babanızı sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Rüyada babanın öldüğünü görmek kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyada baba görmek, muradının incisini elde etmeye delâlet eder. Anne, baba, amca, dayı,kardeş, dede ve akraba görmek, hayır ile tabir olunur. Baba tarafından akraba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir.

Rüyada babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu takip etmeye işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
71 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi