Sitede 13362 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu18.3°C

Rüyada Para Almak Görmek

Rüyada para almak, maldır. Hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Para almak bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imk...

Rüyada Para Almak Görmek

Rüyada para almak, maldır. Hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Para almak bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine işarettir. Samanlıktan para almak izzet ve kuvvettir. Ölüden para almak zulümden kurtulmaktır.

Para biriktirmektir. Rüyada paraya rastladığını görmek, meşakkat ve usanca delâlet eder. Çünkü para insanı daima meşgul eder, onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır. Bir rivayete göre, PARA ALMAK; maldır.

Bir kimsenin rüyada para alması, eğer ehil ise bir şehre vali olmasına alâmettir. Rüyada para almak, melikin emirlerini yerine getiren vekiline veya melikin sözcüsüne delâlet eder.

Rüyada para almak kendisiyle beraber kâr ve kazanca delâlet edecek bir şey olduğunu görmesi, para harcamadan ve zahmet çekmeden ele geçecek kâr ve kazanca delâlet eder. Para almak, ticaretinde kâr ve fayda gören kimselere işarettir.

Rüyada para dolu cüzdanı almak, Rüya sahibini fakirlikten emin kılacak bir sanata delâlet eder. Rüyada peşin para amlak, rızkı yenilemeye işaretir.

Bir kimsenin rüyada sarrafa bir Altın verip karşılığında Gümüş para aldığını görmesi, eğer mahkemesi varsa, davasını kaybetmeye delâlet eder. Eğer sattığı şeyler karşılığında para almıyorsa, emanete riayet eden hatırlı ve insanlar arasında büyük görülen kişiye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada şeker sattığını ve karşılığında gümüş para aldığını görmesi, halka karşı güzel muameleye, güzel ahlâka ve hoş söze delâlet eder. Rüyada mimarı yaptığı iş karşılığı para almıyor görmek, fazilet sahibi bir kimseye delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
60 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi