Sitede 4896 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu17.9°C

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada bir yatakta hasta yada ölü görmek; devamli bir kedere ugrayacaginiza, yataginizi evden disari attiginizi ve tekrar içeri aldiginizi görmek; esinizden bosanip tekra...

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada bir yatakta hasta yada ölü görmek; devamli bir kedere ugrayacaginiza, yataginizi evden disari attiginizi ve tekrar içeri aldiginizi görmek; esinizden bosanip tekrar esinizle evleneceginize, yataginizin Fare tarafindan yendigini görmek; esiniz sizi aldatmaya çalistigina, yataginizin havada uçtugunu görmek; esinizin ölecegine, yataginizin yüksek bir yerde serili oldugunu görmek; seref ve itibarinizin artacagina, yatak eski ve kirli ise; geçimsizlige, yatak yeni ise; iyi geçinmeye, yatakta uyumak; sikinti ve stresten kurtulmaya, yatakta yanliz bulunmak; bir tehlikeye, yatagin bozuldugunu görmek; sirlarinizin açiga çikacagina isarettir.

Rüyada görülen yatak, kadindir. Rüyada yatanim sattigini gören kimse hanimini bosar. Eger hanimi hasta ise ölür. Bir kimse rüyada yatagi üzerinde bir köpek veya bir domuz görse, fasik bir adam, hanimi hakkinda o kimseye hiyanet eder. Yatak, rahatliktir. Yatagin yumusak olmasi hanimin kocasina itaat etmesidir, genisligi kadinin ahlak ve tabiatinin güzelligi, yeniligi kadinin gençligidir. Eger yatak yün, veya pamuktan olursa, kadinin zengin olmasina, beyaz olursa, kadinin dindar olmasina, siyah olursa, kadinin (C.C.)'in razi olmadigi bir amelde bulunduguna, yesil olursa, kadinin dindar, ibadet, itaatkar ve namusunu koruduguna isarettir. Rüyada bir yatak satin aldigini gören kimse, bir kadinla evlenir. Eger aldigi yatak, yeni ise evlenecegi kadin güzel, kapali ve namuslu olur. Yataginin yirtildigini gören kimsenin hanimi, fesatçi, ahlaksiz ve dinsizdir. Yataginin yer degistirdigini gören kimse, hanimini bosar. Tanimadigi bir yerde tanimadigi bir yatagi görmek, o yatagin büyüklügü nisbetince Rüya sahibine isabet edecek bir arsaya isarettir. Bir kimsenin rüyada yataginda gördügü iyilik, kötülük, fazlalik ve noksanligin tabiri o kimsenin hanimina aittir. Yatagini terkettigini ve baska yatak satinaldigini gören kimse, hanimini terkederek baska bir kadinla evlenir. Yatagi ile beraber baska bir yatak da oldugunu gören kimse, hanimi üzerine baska bir kadin alir. Yatagini bir yerden diger bir yere degistirildigini gören kimse, her yerde hanimlarindan kaçar. Yatagini topladigini ve bir tarafa koydugunu gören kimse, hanimindan veya hanimi ondan kaybolur yahut hanimindan uzak olur, yada bu gibi seyler meydana gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
6 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi