Renault ve Dacia müşteri memnuniyetinde ilk sırada

Renault ve Dacia markaları, sikayetvar.com müşteri memnuniyet endeksinde 2019 yılında otomotiv sektöründe kendi kategorilerinde birinci sırada yer aldı.

Renault ve Dacia müşteri memnuniyetinde ilk sırada

Renault ve Dacia markaları, sikayetvar.com müşteri memnuniyet endeksinde 2019 yılında otomotiv sektöründe kendi kategorilerinde birinci sırada yer aldı.

Renault'dan yapılan açıklamaya göre, markalar, yaklaşık 4 milyon üye ve aylık 7 milyon tekil ziyaretçiye sahip sikayetvar.com platformunda, memnuniyet düzeyi, teşekkür oranı, müşteri kaybını engelleme (churm) ve şikayet oran endeksine göre değerlendiriliyor.

Renault MAİS, Diyalog platformu ile müşterilerine, sesli hizmetler, sosyal ve dijital kanallar olmak üzere kişiye özel bir deneyim sunuyor. Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım, tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi, kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor'un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile 7/24 hizmet veriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş, şunları kaydetti:

''Renault MAİS olarak, OYAK vizyonu çerçevesinde müşteri memnuniyeti en büyük önceliklerimiz arasında. 2018 yılında kurduğumuz Ulusal ve uluslararası platformlarda altın madalya da olmak üzere önemli ödüllere layık görülen Diyalog İletişim Merkezi'nin Şikayetvar.com gibi önemli bir platformda da birincilik elde etmesi bizi gururlandırdı. Diyalog platformu ile müşterilerimize en doğru hizmeti ve desteği; en güncel teknolojileri kullanarak kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Otomotiv sektöründeki 50 yıllık tecrübemizi de katarak müşteri deneyiminde de fark yaratıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.''Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Taşlıçay ilçe girişinde "Kovid-19" denetimi

Diyadin TÜGVA temsilciliği 1000 maske dağıttı

Mehmetçik ve sağlık ekipleri, evinde rahatsızlanan yaşlı kadın için seferber oldu

Ağrı'da Türkiye-İran doğal gaz boru hattında patlama

Ağrı'da koronavirüsle ilgili ek tedbirler alındı

Yorum Ekle