Şuan sitede 20525 kişi var
hava puslu
Ağrı
Puslu
-6°C

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kedi rüyası hizmetçi ile yorumlanır. Bazı yorumcularda kedi görmeyi üç şekilde tabir ederler: 1 Hırs, 2 Düşmanlık, Keder ve Hüzün.

Rüyada kedi görmek nedir

Nablusi: "Rüyada kedi görmek", zinadan meydana gelmiş ve yol üzerine atılmış bilinmeyen çocuğa işaret eder.

Bazı kere de kedi, söz ve şaka yapan, mânâsız ve akıl dışı söz söyleyerek, köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan bir adama işaret eder. Bazı kere de rüyada kedi görmek, çocuğun terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına işaret eder.

Rüyada görülen kedi, hizmetçidir. Bazi tabirciler, kedi, Rüya sahibinin ev halkindan olan bir hirsizdir, dediler.

Rüyada kedi öldürmek
Kirmani: Rüyada bir kedi öldürdüğünü görmek, hırsızı yakalamaya ve ona galip gelmeye delâlet eder. Yine rüyada kedi ile kavga ettiğini ve kedinin kendisini tırmaladığını görmek, büyük bir hastalığa işaret eder.

Bir kimsenin rüyada kedinin etinden veya yağından bir şey aldığını görmesi, hırsızın malından elde edilecek menfaata işaretrtir. Rüyada insanı kedinin ısırıp tırmalaması, uzun sürecek hastalığa işarettir.

Rüyada kedi satmak
Rüyada kedi sattığını görmek, malını infak etmeye işarettir.

Rüyada kedi ısırması
Rüyada kendi evinin dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir seneye delâlet eder.
Rüyada Kedi Görmek
Yabani ve vahşi kedinin ısırması ve çokça zahmet vermesi, rüya sahibinin eziyet ve meşakkat çekeceği şiddetli bir seneye işarettir. Isıran kedinin disi ve ev kedisi olmasi rüya sahibinin rahat edecegi bir seneye isarettir.
Kedi Görmek 7 Şekilde Tabir Edilir

  • Feryat ve figan
  • Zevce için cefa
  • Evlat
  • Zina ve vefasızlık
  • Düşmanlık
  • Hırsızlık
  • Koğuculuk

Rüyada kedinin tırmalaması
Rüyada kedinin bir kimseyi tırmalaması veya kanını akıtması, yahut gözünü çıkarması, düşmanlığı açık olan bir düşman ile tâbir olunur.

Bir kedi ile mücadele ettigini ve hatta kendisini tirmaladiginı veya isirdigini görmek, mücadeleye işaret eder. Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişinin sağlığına dikkat etmesine işaret eder. Kedi ile yaptigi mücadele ve münakasada maglup olan kimse yakalandigi hastalik, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur.

Rüyada kedi olmak
Bir kimsenin rüyada kedi olduğunu görmesi, hırsızlık ve kendisine fayda vermeyen şeylere geçirmeye delâlet eder...

Rüyada kedi kovalamak

Uğursuzluğun işaretidir. Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Dişi kedi kötü bir kadını belirtir. Kendisinin kedi şekline dönüştüğünü görmek, kötü işlerden geçimini sağlamak demektir.

Bazi tabirciler de kedinin disisi hilekar kötü bir hizmetçi kadindir, dediler. Kedi bir sahsin etrafinda dolasip onu korumaga çalistigi halde, o sahsa hem zarari ve hem de faydasi dokunan bir adama nisbet edilir.

Rüyada bir kedi sattigini gören kimse, malini infak eder.

Rüyada Kedi Yemek
Kedi eti yedigini gören kimse, sihirbazlik ögrenir. Kedinin etinden veya yagindan bir sey aldigini gören kimse, bir hirsizin malindan veya çalinmis esyadan bir sey alir. Sonra o hastaliktan kurtulur veya o sahsa siddetli bir keder isabet eder. Sonra Cenab-i Hak (C.C.) onu kederden kurtararak ona ferahlik ve sevinç ihsan eder.

Kedinin Eve Girmesi
Bir sahis bir eve bir kedinin girdigini görse, o eve hirsiz girer. Eger o evden bir sey almis çiktigini görse, o evden hirsiz bir sey götürür. Bir kediyi kestigini veya öldürdügünü ya da tuttugunu gören kimse, bir hirsiza kavusarak tutar ve ona galip gelir.

Kedi Görülmesi
Bazen bu rüya halk hakkinda adalete veya dünyanin durumunun bozulmasina isarettir. Bu rüya bazen de düsmanlan def etmeye, isarettir. Bazen de kedi, evladin terbiyesi hususunda çok hirsli olan kadina isarettir.

Rüyada Misk kedisini görmek
Şekil ve siması şerli görünen ve ahlaki iyi olan bir adama isarettir. Bazen kedi, zevce için cefaya, evlada, düsmanliga, hirsizliga, zinaya, vefasizliga, koguculuk yapmaya, feryad ve figan etmeye isarettir.

Bazen de kedi, zinadan meydana gelmis ve yol üzerine atilmis babasi bilinmeyen çocuga isarettir. Bazen de kedi söz ve şaka yapan, manasiz ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevindirmeye çalisan ve bununla beraber bazi durumlari dikkatten kaçirmayan ve firsat buldukça fesat çikarmaya çalisan bir adama isarettir.

Kedinin Fare ile ve kurdun koyunla ittifak halinde görülmeleri nifak ve riyaya isarettir. Eger halk korku içinde iseler düsmanlarindan emin olurlar.

Nefsi rüyalardan olan rüyada kedi görmek şeytanın vesvesesine kapılmaya da yorumlanır.

Rüyada Kedi yorumları

Selda

Rüyamda kedi ölmek üzere can çekiliyor önüne civciv geliyor yiyeminor sonra fare yakalayıp önüne atıyorum yiyemiyor diyorumki ölsün nasıl derisini yuzecem

Su

Ruyam da evime kediler geliyordu bir tanesi beni tırmalamaya calısıyordu(bu rüyayı iki defa gırdım) birinde elimdeki toz bezi ile kedının yunus kapamaya calısıyordum

bir bayan

Rüyam da bir kedi gördüm ben ona bir şeyler veriyordum sinra o kedi benim baş ayak bardağım dan ısırdı

Yurdagül

Rüyada kedi ve civciv evin içinde her tarafı kirletmis gördüm ve ben çıkıp evin karşısında kaldırıma oturdum temizlenmesini kocamdan bekliyordum anlamı nedir

Yurdagül

Rüyada kedi ve civciv evin içinde her tarafı kirletmis gördüm ve ben çıkıp evin karşısında kaldırıma oturdum temizlenmesini kocamdan bekliyordum anlamı nedir

Zeynep

Ruyamda kafasi insan bi kedi gordum anlamini ogrene bilirmiyim lutfen

Ceren

Dışarda biyerde yürüyordum birden fazla kedi vardı ve sanki delirmiş gibilerdi üzerlerinden ezmiyim diye geçerken yuvarlanıp tırmalamaya çalışıyorlardı ama bana birşey olmuyordu

Kıyisma

Bukadar saçma tabir görmedim yok aslında iyi yok kötü yok zina yok refah bu ne bee

zeynep

benim kedime araba çarptı ve öldü ben çok ağlıyorum onu rüyamda çok ıslak gördüm beni aydınlatırmısınız

behice

kedi gördüm ve inşallah yeğenim olacak inşallah yarabbim sağlıklı olur

şüko

tek gözlü kedi benim ağzımı burnumu kokladı sonra ruhumu çıkarmaya çalişirken uyandım

rüştü

rüyadamda kedi ısırıyodu bu zina felan diyo daha yaşım 14 hadi hayırlısı :))

bir kız

bende ruyamda ewin bahçesinde bi kedi gördm kedi kopek gibi havlıyordu resmen kediye mandal atıyordm kedi kaçmıyordu elimle yakalamayaçalışırdm kedi kaçıyordu kedi baya bildigin azrail gibiydi köpek gibi havlıyordu sonra ewe koştm annemgile sakın balkona çıkmayın diye bagırdm hemen balkona gittim kedi hala beni ısırmaya çalışıyordu mandal atıyorm ewden saksıları atıyorm kedi hala gitmiyordu sürekli köpek gibi havlıyordu daha sonra balkonun ucuna çıktı ayagımdan ısırdı ne anlama gelir bulamıyorm yorumlarsanız sevinirim :( :(

Ramazan

Rüyamda, kapalı ve karanlık bir mekandayım. Uyumak üzere uzanmışım. önce bir kedi gördüm sıçrayıp tavan arasına girdi ve kayboldu. Sonra iki tane fareyi ayaklarımın ucunda gördüm. tam onları teperken uyandım.

slm

slm ben gulten ruymd gurdum kiz krdesimle esim birlikte olmus cok cok agladim bu ne demk

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*
Güvenlik Kodu: Güvenlik KoduGüvenlik Kodunu Girin: