Şuan sitede 21294 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-6.2°C

Rüyada Ağlamak Görmek

Ağlamak, bazı kere sevinç, bazı kere de kedere tabir etmişlerdir. Genel anlamda, ağlamanın sevineceğinizin işareti, hüzün ve kederden kurtulmaya, sevinçli habere işarettir. Eğer rüyanızda korkusundan ağlıyorsanız kederin gitmesine ferahlığa, ağlayıp ta gözlerinden yaş akmıyorsa hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyada ağlamak bulunmaz sermayedir. Sevinç, feraha, helal mal, paraya yorumlanır. Rüyada ağladığını gören kimse Allah'ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk göz yaşı gam, kederden kurtulmak demektir.

Rüyada Ağlamak Nedir

Duruma göre sevinç yada kedere işarettir. Rüyada sessizce ağlamak keder, üzüntülerin bitmesine, rüyada ağlarken gözlerden yaş akması murada ermeye, sakin sakin ağladığını gören, gamdan kurtulmaya işarettir.

Kirmani: Ağlayan kişinin çok sevineceğine, ağlamaktan dolayı gözlerinin yaşla dolu olması helalinden mal kazanacağına işarettir.

Yüksek sesle ağlamak
Yüksek sesle bağırarak, feryad ederek, elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, yakasını paçasını yırtarak ağlamak, uyandığında da bu şekilde ağlamamasyla tabir edilir.

Allah Korkusundan Ağlamak

Rüyada Ağlamak
Rüyada Allah korkusundan ağlamak, sevince, feraha, iyi bir gelecek demektir. Rüyada ağlamak üzülmek, yüce Allah'tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura tabirdir. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner.

Vefat Eden, Ölen Birine Ağlamak
Rüyada Ağlamak Nedir
Ebu Said El-Vâiz demiştir ki: Rüyada tanıdığı bir insanın vefat ettiğini, buna ağladığını görmek, gördüğü gibi çıkmaya, keder, hüzne işaret eder. Ağlamadığı halde gözlerinden iplik iplik yaşlar aktığını görmek, murada ermeye, sevinç demektir.

Rüyada Yüksek Sesle ağladığını görmek
rüyada ağladığını görmek
Rüyada yüksek sesle ağladığını görmek uyandığında da ağlayacağına tabirdir. Rüyada sessiz ağladığını gören kişi berekete yorumlanır.

Rüyada yüksek sesle, üstünü başını yırtarak ağlamak, Rüya sahibinin uyanıkken, ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur, berekete, rahmete, Allah korkusuna, sevinç, sürura işarettir. Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevinir. Ağlamak ruhun saflığına işarettir. Rüyada Ağlamak sevince, rüyada gözyaşı yanağı yakıyorsa sevineceğinize, uşutuyorsa üzüleceğinize, Rüyada bağırmadan ağlamak dert, gam, kederden kurtulmak demektir.

Bağırarak ağlamak
Rüyada Bağırarak ağladığını görmek, o yer halki için musibet geleceğine yorumlanır. Aglamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek, muradina ermektir. Rüyada Agladığını fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği, ümit ettigi şey eline geçmez. Ağladığını gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olduğuna, günahlarından tövbe etmesi gerekir.

Tanıdığı Birinin Ölümüne Ağlamak

Ağlamak
Ebu Sait El Vaiz: Rüyada tanıdığı bir insanın vefat ederek buna ağladığını görmek, gördügü gibi çıkmaya, ölüm yüzünden musibete, kedere ve halkin suçlamasına delildir.

Halkın bir büyük için agladıklarını ve elbiselerini yırtıklarını görmek, o kisinin kötülük yapacağına delalet eder. Rüyada ölüp, cenazenin arkasından ağlandığını görmek, sevince yorumlanır.

Kirmani: Rüyada ağlamak, büyük bir rahata çıkıp sevinir. Fakat, bağırarak, inleyerek ağlayan felakete uğrar. Gözlerine dolan yaşın, dışarıya akmadığını gören; helal mal kazanır. Soğuk gözyaşı; üzüntüden feraha çıkmaya, sıcak gözyaşı; keder demektir.

Eger Allahu Teala korkusundan, günahını hatırlayıp pişman olmaktan ya da Kuran dinlemekten ötürü ağlanıyorsa, o zaman rüya sahibinin sevinmesine, üzüntü ve kederinin gitmesine işaret eder.

Sessiz Ağlamak
ağlamak
Allahu Tealadan korkmaya, Allahu Teala tarafindan rahmetin inmesine , muhtaç olan kimseler için yagmur yagmasina delalet eder. İmam-ı Nablusî şöyle der: "Eğer rüyada ağlamak Allah korkusundan, Kur'an dinlemekten veya işlenen günahlara pişmanlıktan dolayı ise, Rüyayı gören kimsenin üzüntülerinin yerini sevincin almasına işaret eder.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak
Rüyada ağlayarak uyanan kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir haber alır ve uzun süredir istediği bir dileğine kavuşur.

Ağlamak Bağırmak
Rüyada Ağlamak Görmek
Rüyasinda Feryat etmek sevinçle yorumlanir. Eger korkup da feryat etmisse, bu uyanikken yapmis oldugu bir kötülükten ileri gelmektedir.

Birisinin kendisine bir fenalık yapacağından çekinerek imdat istemek için feryat etmişse, yaptığı bir kötülükten dolayı kanun uygulaması ile bir ceza göreceğine delalettir. Sonuç olarak:Rüyada ağlamak sevinçli bir habere, hüzün ve kederden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Ağlamak yorumları

Ayfer

Rüyamda komşunun evi yanmış tı ben de çok ağladım

İsimsiz

Rüyada insanların beni üzdüğünü ve bu yüzden her dakika ağladığını gördüm lütfen yorumlayın

Fadime

Ruyamda sol baş parmağımın yanında bir bitgi çıktı yarayı ayırıyordum kökü gözüküyordu bitkinin başı koptu kökü hala duruyordu ne bitkisi bilmiyorum

serdar

Rüyamda yunus emre ile ALLAH c.c için çok içten ağlıyordum manası nedir acaba....

eylem

Rüyamda babam için agliyordum.

Kübra

Rüyamda ölümde korktugum için agladigimi gördüm

leyla

ruyada olumu qurdum ustde aglyordu ne demek

leyla

ruyada olumu qurdum ustde aglyordu ne demek

derya

selam ben evliyim rüyamda başka bır erkeği eşim olarak görüyorum ve onun peşinden bir okula gidiyorum o önde ben arkada ve agliyorum herkes bana bakiyor ve ben yüzümü silıyorum bir aynanın önüne geçıyorum aglamaktan yûzüm kızarmış.

KIZILAY 02

6 gündür UMRE den geldim. Bașımı her yastıga koydugumda dalıyorum veya uyuyorum. Her daldigimda veya uyudugumda ruyalarimda agliyorum. Bazen cenaze goruyorum bazen abimi goruyorum. Bazende kabeye gidecem diye goruyorum ve surekli agliyorum ruyalarimda.

eylül

rüyamda uyurken ağladım

SEMİHA

Rüyada bir ögretmenin ögrencinin göz yaşlarını sılmesi

AYŞGÜL

RÜYADA KIZMAK VEAĞLAMAK NE DEMEK LÜTFEN
YORUMLARMISINIZ

BEN ECE

RÜYADA ÖĞRETMENE KIZMAK

LEVENT

RÜYAMDA VEFAT EDEN EŞİMİN AĞLADIĞINI GÖRDÜM NEYE İŞARETTİR.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*
Güvenlik Kodu: Güvenlik KoduGüvenlik Kodunu Girin: