Son Dakika
Ekonomi

Quick Sigorta kupası yarışları yapıldı

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar:
- "Genç sporculara ve spora sponsor olarak ülkemiz için ahlaklı ve başarılı sporcuların yetişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz"

İSTANBUL(AA) - Quick Sigorta sponsorluğundaki Heybeliada Su Sporları Kulübü (HSSK) Yelken takımı yine sınıfının birincisi oldu.


Quick Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, Sportsboat Trofesi 4. ayak HSSK/Quick Sigorta Kupası Yarışları 1 Ağustos'ta Heybeliada Su Sporları Kulübünde gerçekleşti. Quick Sigorta sponsorluğundaki HSSK Yelken takımı ise bir kere daha şampiyon oldu.


Yarışa otuzdan fazla tekne katılım sağladı. Öncesinde saat 14.00 civarında başlaması planlanan yarış yetersiz rüzgar nedeniyle daha erken bir saate alındı. Havanın rüzgarsız olması gibi aksiliklere rağmen yarış oldukça çekişmeli geçti.


Heybeliada Su Sporları Tesisleri'nden rahatlıkla izlenebilen yarışta seyirciler hem eğlendi hem de yarışın nabzını tuttu. Saruhan Çinay'ın dümende olduğu HSSK yelken takımının genç üyeleri yarış boyunca sergiledikleri cesur manevralarla seyircilerden büyük beğeni topladı.


- HSSK/Quick Sigorta yelken takımına destek büyük


Takımın sponsorlarından Maher Holding CEO'su Levent Uluçeçen ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar da yarışı büyük heyecanla takip edenler arasındaydı. Yarışlara SGS 12 Sahil Güvenlik Botu eşlik etti.


Yarış günü HSSK/Quick Sigorta yelken takımının diğer önemli destekçileri ise Deniz Harp Okulu Heybeliada Yerleşkesi Komutanı Albay Eren Günay ve yerleşkenin idari başkanı Albay Gürhan Küçükoğlu oldu. HSSK başkanı Ercan Özboyacı, HSSK Spor Genel Kaptanı Mehmet Ayan ve tesisin yönetim kurulu üyelerince ağırlanan konuklar güzel bir pazar günü geçirdi.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, genç yelken takımını çok başarılı bulduğunu belirterek, "Quick Sigorta olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Ülkemiz son günlerde olimpiyatlardaki başarılarıyla ön planda. Biz de genç sporculara ve spora sponsor olarak ülkemiz için ahlaklı ve başarılı sporcuların yetişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.Kaynak:AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Quick Sigorta, Spor ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir