Palandöken Belediyesi alt ve üst yapı yatırımlarını hizmete açtı

Palandöken Belediyesi alt ve üst yapı yatırımlarını hizmete açtı

ERZURUM - Palandöken Belediyesi, Abdurrahman Gazi Mahallesi'nde hayata geçirdiği prestij cadde projesi ile alt ve üst yapı yatırımlarını hizmete açtı.

ERZURUM - Palandöken Belediyesi, Abdurrahman Gazi si'nde hayata geçirdiği prestij cadde projesi ile alt ve üst yapı yatırımlarını hizmete açtı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, prestij cadde ile alt ve üst yapı yatırımlarının açılışı için Abdurrahman Gazi Mahallesi TOKİ'ler mevkisinde tören düzenlendi.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen törende, tamamlanan çalışmalar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Sunar, açılış törenine gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, AK belediyecilik sinerjisini mahalle mahalle ilçeye taşıdıklarını söyledi.

"Tevazu, samimiyet ve gayret ile adı gibi yaşayanlarıyla da bizim için özel bir anlam içeren Abdurrahmangazi Mahallemizde onlarca sokakta yürüttüğümüz alt ve üst yapı çalışmalarımızı, TOKİ'ler mevkisinde yaptığımız prestij caddemizle taçlandırdık." diyen Sunar, AK belediyecilik anlayışının vatandaş memnuniyetini esas aldığını vurguladı.

Meselelerinin günü kurtarmak değil, ilçenin geleceğine katkı sunmak olduğunu vurgulayan Sunar, hizmet önceliklerinin belirlenmesinde halkın beklenti ve taleplerinin esas oluşturduğunu ifade etti.

Belediye olarak yaz faaliyetlerine Abdurrahman Gazi Mahallesi'nden başladıklarını anlatan Sunar, şöyle devam etti.

"Bu bölgede bırakın taşıtın geçmesini, yayanın bile geçmekte zorlandığı yerde prestij denilebilecek bir cadde oluşturduk. Çalışmalarımız ilçemizin muhtelif yerlerinde devam ediyor. Bölgede Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek cephe düzenlememiz olacak. Mahalle statüsündeki köylerimizdeki vatandaşlarımızla da hemhal içerisindeyiz, buraları ziyarete gidiyor ve sorunları dinliyoruz."

Sunar, kendilerine destek veren Büyükşehir Belediye Başkan Sekmen'e, AK Parti Erzurum İl Başkanlığı ve yönetimine, ilçe başkanı ve teşkilatları ile basın mensuplarına teşekkür etti.

Törene, Sekmen'in yanı sıra Palandöken Kaymakamı Önder Coşğun, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, Yakutiye Belediye Başkanvekili İhsan Karabulut, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, Palandöken Belediyesi Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.Kaynak:AA

Paylaşmak İstermisin?

Etiketler: Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Palandöken Belediyesi, yol ve asfalt çalışması.

Yorum Ekle