Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi
Ağrı Haberleri

Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi

Ağrı Belediyesi tarafından Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen Ceylan Avcı konseriyle, öğretmen ve öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

AĞRI - Ağrı Belediyesinin Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere yönelik düzenlediği konserle Şanlıurfa'dan gelen sıra gecesi ekibi ile Ceylan Avcı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve Kongre merkezinde sahne aldı. Sıra gecesi ekibinin seslendirdiği şarkı ve türkülerin ardından sahneye çıkan Ceylan Avcı ise söylediği şarkı ve türküler ile konsere katılan vatandaşlara keyifli anlar yaşattı. Şarkılar eşliğinde çekilen halayların ardından Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'da sahneye çıkarak şarkı söyledi .

Belediye Başkanı Savcı Sayan, düzenlenen etkinliği PKK tarafından şehit edilen Aybüke Yalçın'a adadığını vurgulayarak, öğretmenlerin yerinin kutsal olduğunu belirtti. Başkan Sayan, her zaman öğretmenlerin yanında olacaklarını ifade ederek, "Öğretmenler gününde öğretmenlerimizi bir nebze olsun sevindirmek istedik. Onlar bizim her şeyimiz, hayatımız. Onlarla gözümüzü açıyoruz, onlarla hayatı bitiriyoruz. Allah hiç kimseyi öğretmensiz etmesin. Bizim ilk öğretmenlerimiz anne ve babalarımız. Hatta ilk öğretmenimiz annemiz, yardımcı öğretmenimiz babamız. Ondan sonra okula başlarken sizin gibi değerli öğretmenler ile tanışıyoruz. İyi ki varsınız. Allah eksikliğinizi vermesin. Allah herkese öğretmen yüreği nasip etsin" dedi. Kaynak: İHA

Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi1
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi2
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi3
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi4
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi5
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi6
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi7
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi8
Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir