Ekonomi

Netflix, YouTube gibi uygulamalar Vodafone Redlilerin internetinden yemiyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin:
-"Vodafone Red’liler, Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamaları internetinden yemeden gönül rahatlığıyla kullanabiliyor"

İSTANBUL - Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamalar Vodafone Red'lilerin internetinden yemiyor.


Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone, Red çatısı altında sunduğu ürün ve hizmetlerle karlı havalarda da müşterileri için eğlencede sınır tanımıyor. Vodafone Red'liler büyük ölçüde evde geçirdikleri bu karlı günlerde 3 ay Standart Paket Netflix üyeliğiyle en popüler dizi ve filmleri izleyebiliyor.


Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamalar Vodafone Red'lilerin internetinden yemiyor. Vodafone Red müşterileri, dijital rehber Piri üyeliğiyle evlerinden farklı coğrafyaları, kültürleri ve sanat eserlerini keşfedebilecekleri binlerce sesli tura da 12 ay boyunca ücretsiz erişebiliyorlar. Redliler tüm bu ayrıcalık ve çok daha fazlasına Yanımda uygulaması üzerinden erişebiliyorlar.


Müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasını fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, TL yükleme, kullanılan tarife ve paketler, kalan kullanımlar, geçilebilecek tarifeler gibi pek çok işlem için kullanırken, ev interneti müşterileri de uygulamanın fatura görüntüleme ve ödeme, taahhüt detaylarını inceleme, QR kod üzerinden kolay ve hızlı kablosuz bağlantı paylaşımı gibi birçok özelliğini kullanabiliyor.


Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları kaydetti:


"Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla iş birliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişletiyoruz. Bu içerikler sayesinde, Red'li müşterilerimiz için karlı havalarda da eğlencede sınır tanımıyoruz. Vodafone Red'liler, Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamaları internetinden yemeden gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimizin her koşulda yanında olmaya devam edeceğiz." Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Instagram, Meltem Bakiler Şahin, Netflix, Türkiye, Vodafone, Vodafone Red, Vodafone Yanımda, YouTube ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir