Muş'ta TÜGVA'nın 3. Olağan İl Genel Kurulu yapıldı

Muş'ta TÜGVA'nın 3. Olağan İl Genel Kurulu yapıldı

MUŞ - Muş'ta Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) 3. Olağan İl Genel Kurulu gerçekleştirildi.

MUŞ - Muş'ta Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) 3. Olağan İl Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Öğretmenevi konferans salonunda düzenlenen kurulda Oğuz Akyüz, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Belediye Başkanı Feyat Asya, gençlerin şimdiden oluşturacağı sağlam zeminin gelecekleri için önemli olduğunu belirtti.

Dinine, dünyasına, vatanına ve milletine sahip çıkan bir neslin yetişmesinde bu tür vakıfların rolünün büyük olduğunu ifade eden Asya, şöyle konuştu:

"'Ağaç yaş iken eğilir' misali gençlerimizin dünyaya bakışlarına yön verecek çalışmalarla geleceğimizi kurtarabiliriz. TÜGVA'nın gençlerin sosyal ve manevi gelişimlerini dikkate alarak etkinlikler yaptığını müşahede ediyoruz. Bizler de imkanlar dahilinde bu çalışmalara katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin vatanına ve milletine faydalı bireyler olmasında hepimize özel bir sorumluluk düşüyor. Gençlerin geleceğinin şekillenmesinde bu tür vakıf çalışmalarının değerlidir. Muş Belediyesi olarak her türlü etkinliğinize paydaş olmaktan gurur duyacağımızı özellikle ifade etmek istiyorum. Sizlerin aracılığıyla gençlerimize vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler sunabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha TÜGVA Muş İl Temsilciliğinin 3. Olağan Kurulu'nun hayırlı olmasını diler, gençlerimize bu kutlu yolculukta muvaffakiyetler dilerim."

Kurula, Vali Yardımcısı Muhammet Fatih Demirel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Avcı, kurum amirleri ve partiler katıldı.Kaynak:AA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Muş haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Muş Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: İl Genel Kurul, Muş, Oğuz Akyüz, Türkiye Gençlik Vakfı.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle