Muş'ta belediye personeli sağlık taramasından geçti

Muş
Muş'ta belediye personeli sağlık taramasından geçti

MUŞ - Muş Belediyesi personeli sağlık taramasından geçirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanların muayenesi yapıldı, akciğer filmleri çekildi, EKG, işitme testi ve kan örnekleri alındı.

Uzman doktorlarca değerlendirilen sonuçlar, kuruma bildirilerek personele ait sağlık takibi dosyalarına işlenecek.

Belediye Başkanı Feyat Asya, çalışanların sağlığının kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Kentin imarı ve inşasında çaba sarf eden mesai arkadaşlarıyla bir aile aidiyeti içinde çalıştıklarını dile getiren Asya, "Kurumsal yapının gereği onlara verilen hizmet içi eğitimler ve seminerlerle etkili ve verimli hizmet üretmelerini beklerken, herhangi bir sağlık sorunu yaşamamaları için de her yıl düzenli olarak sağlık taraması yapıyoruz. Bu sayede olası sağlık problemlerini önceden tespit ederek gerekli tedbirin alınmasını sağlamayı umuyoruz. Çalışan kardeşlerimizin sağlığı önceliğimizdir. Eğitimli ve sağlıklı personellerle halkımıza hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Hizmet verimliliğinin sağlıktan geçtiğine inanıyoruz. Dileğimiz ve temennimiz hiçbir mesai arkadaşımızın sağlık sorunu ile karşılaşmaması." diye konuştu. Kaynak: AA

Muş'ta belediye personeli sağlık taramasından geçti1

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Muş haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Muş Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Muş, Sağlık taraması.

Yorum Ekle