Muhammed İkbal Yelek

Muhammed İkbal Yelek haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Muhammed İkbal Yelek'in en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Muhammed İkbal Yelek

Hizan Kaymakamı. Muhammed İkbal Yelek Kimdir ? 1990 yılında Giresun’un Alucra İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Alucra İlçesinde tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümüne girmeye hak kazandı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Tümünü Göster

2013 yılında Maliye Bakanlığında Gelir Uzman Yardımcısı. 2014 yılında Vergi Müfettiş Yardımcısı ve 2015 yılında İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Stajyer Kontrolörü olarak görev yaptı. 2017 yılında Kaymakamlık Sınavını kazanarak Giresun Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare mesleğine geçiş yaptı. İl Merkez Stajını Giresun Valiliğinde, Mülkiye Teftiş Stajını Eskişehir'de, Refiklik Stajını İzmir'in Bayındır ve Mersin'in Tarsus İlçelerinde tamamladı. Düzce'nin Yığılca İlçesinde 8 ay Kaymakam Vekilliğini yaptıktan sonra 8 ay süreyle İngiltere'nin Leicester şehrinde yabancı dil eğitimi alan Kaymakamımız 28.10.2019 tarihinde Bolu Mudurnu Kaymakamlığına atanmıştır. İçişleri Bakanlığının 04/09/2020 tarihli oluru ile İlçemize görevlendirilmiştir.