Modanisa’dan “Dünya Kadınlar Günü”ne özel net yüzde 60 indirim

Modanisa’dan “Dünya Kadınlar Günü”ne özel net yüzde 60 indirim

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, dünyada 140 ülkede kendini giyimiyle ifade etmek isteyen milyonlarca kadına ulaşırken, tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü çok özel bir kampanya ile kutluyor.

Dünya Kadınlar Gününe özel net yüzde 60 indirim kampanyası düzenleyen Modanisa ayrıca, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle farklı kıtalar ve coğrafyalardan kadınları bir araya getirdiği özel bir çekim gerçekleştirerek tüm kadınlara “Hepimiz eşsiz karakterlerimizle, birlikte güçlüyüz” mesajını iletti.

Kadının kendi değerlerinden vazgeçmeden hayatını zenginleştirmesine rehberlik eden Modanisa, Dünya Kadınlar Günü'nün çok özel bir kampanya ile kutluyor. Tüm dünyada modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği, Türkiye'nin ilk ve dünyanın en büyük uluslararası online moda ve alışveriş sitesi Modanisa.com, Dünya Kadınlar Günü'ne özel net yüzde 60 indirim kampanyası ile kaliteli ve iyi giyimi, muhafazakar tarzda giyinmeyi tercih eden kadınlar için de erişilebilir fiyatlarla ve bol seçenekle sunuyor.

Hem modayı takip edip hem de inançlarına uygun bir giyim tarzı oluşturmak isteyen her kadının kendisini giydikleriyle şık ve rahat hissetmeye hakkı olduğunu savunan Modanisa, kadının kendisinden, kendi düşünce, ihtiyaç ve inancından vazgeçmeden hayattan daha fazla pay alması gerektiğine inanıyor. Bu doğrultuda 5 kıtada 140 ülkeye gönderi yapan ve yıllık 250 milyon ziyaretçiye ulaşan Türkiye'nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ayrıca, farklı kıtalar ve coğrafyalardan kadınları bir araya getirerek özel bir çekim gerçekleştirdi. Türk, Rus, ABD'li, Ürdünlü ve Malezyalı kadınları bir araya getiren Modanisa, "Hepimiz eşsiz karakterlerimizle, birlikte güçlüyüz!" sloganı ile gerçekleştirdiği çekim ile Dünya Kadınlar Günü için tüm dünyaya birleştirici ve güçlü bir mesaj verdi.

Modanisa'nın Dünya Kadınlar Günü'ne özel net yüzde 60 indirim kampanyası 5- 9 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

Etiketler: Modanisa, Dünya Kadınlar Günü.

Yorum Ekle