Son dakika

Milli Tekvandocu Kılınç, Avrupa Şampiyonasında iddialı

Malatyalı milli Tekvandocu Halime Neslihan Kılınç, Avrupa Şampiyonası'ndan madalya ile dönmek istiyor

Malatyalı milli Tekvandocu Halime Neslihan Kılınç, Avrupa Şampiyonası'ndan madalya ile dönmek istiyor


Malatya - Konya'da 7-8 Eylül 2022 günleri yapılan milli takım seçmelerinde birinci olan, Malatya Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Tekvando sporcusu Halime Neslihan Kılınç, 27-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Arnavutluk' ta yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazandı.


Kılınç iddialı


Konya'daki seçmelerde başarılı olmasından dolayı mutlu olduğunu belirten milli Tekvandocu Halime Neslihan Kılınç, Avrupa Şampiyonası'nda madalya almak için çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti. Halime Neslihan Kılınç'ın madalya Avrupa'dan madalya ile döneceğine inandığını söyleyen Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, "Sporcumuz Halime Neslihan Kılınç'ın Avrupa Şampiyonasına katılacak olması bizlere gurur vermiştir. Sporcumuzu, antrenörümüzü ve ailesini tebrik ediyorum. Sporcumuza Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyorum. Umarım şampiyonada bizleri en iyi şekilde temsil edip madalya ile dönecektir'' dedi. Kaynak: İHLAS HABER AJANSI


Anadolu Ajansı ve İHA'nın sağladığı tüm Malatya haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Malatya Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Battalgazi, Malatya, Spor ve Malatya'nın dört bir yanından Spor haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir