Keban MYO Akademik Yılı Açılış Töreni yapıldı
Elazığ Haberleri Güncel

Keban MYO Akademik Yılı Açılış Töreni yapıldı

Elazığ: Fırat Üniversitesi Keban Meslek Yüksekokulu (MYO) Akademik Yılı Açılış Töreni gerçekleştirildi.


Keban MYO konferans salonunda yapılan törene, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, Keban Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Haşim Pıhtılı, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.


Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, törende, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının tüm akademik ve idari personel ile öğrencilere hayırlı olmasını diledi.


Öğrencilerin derslerine odaklanmaları gerektiğini kaydeden Göktaş, diploma notlarının çok önemli olduğunu söyledi.


Belediye Başkanı Atlı da her zaman ilçede okuyan öğrencilerin yanlarında yer aldıklarını belirtti.


Doç. Dr. Haşim Pıhtılı ise yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşadıklarını anlatarak, "Yüksekokulumuz, teorik ve uygulamalı eğitim için yeterli akademik ve idari personel ile fiziksel alt yapıya sahiptir. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler için yeterli ve uygun mekanlar bulunmaktadır." diye konuştu.(AA)


ELAZIĞ - Keban MYO Akademik Yılı Açılış Töreni yapıldı1
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Belediye, Fahrettin Göktaş, Fethiye Atlı, Fırat Üniversitesi, Keban, Rektör ve Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri alın.
Anadolu Ajansı(AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) tarafından geçilen tüm elazığ haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlandığı şekilde yer almaktadır. Elazığ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir