Kaymakam Balcı'dan Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışı
Ağrı Güncel

Kaymakam Balcı'dan Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfının dünya genelinde yardıma muhtaç insanlara el uzatmak amacıyla ‘Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş’ kampanyasına destek veren Diyadin Kaymakamı Alper Balcı, kurban bağışında bulundu.

Ağrı’nın Diyadin İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu.


Türkiye Diyanet Vakfı Diyadin Şubesi Başkanı ve İlçe Müftüsü İbrahim Arvasi'ye vekaletle kurban bağışını yapan Kaymakam Balcı, Türkiye Diyanet Vakfı'nın ilçe de yürütmüş olduğu faaliyetler için teşekkür etti.


Kendilerinin 2007 yılında Tunceli Pülümür kaymakamlığı yaptığı dönemde İlçeye yapılan Camii için dönemin Diyanet İşleri Başkanı ve daha sonra Diyanet İşleri Başkanlığı görevini de üstlenen Prof. Dr. Mehmet Görmez bey ile görüştüğünü bunun neticesinde Türkiye Diyanet Vakfı'nın bu proje için kendilerine büyük katkılar sunduğunu dile getiren Kaymakam Balcı kendisinin Türkiye Diyanet Vakfı'na müteşekkir olduğunu ifade etti.


Müftü Arvasi vekaletle kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşları Türkiye Diyanet Vakfının "Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" kampanyasına destek olmaya davet etti.


Kurban bağışını teslim alan Müftü Arvasi, Kaymakam Alper Balcı'ya yaptığı bağış nedeniyle teşekkür etti.


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Alper Balcı, Diyadin, Diyadin Kaymakamlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, İbrahim Arvasi, Pülümür, Tunceli, Türkiye Diyanet Vakfı ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir