KANZ artık LC Waikiki'de

KANZ artık LC Waikiki'de

LC Waikiki, çocuk araç gereçleri üretiminde uzmanlaşan KANZ markasının tekstil üretim lisansını aldı

İSTANBUL - LC Waikiki, 1949 yılından bu yana çocuk araç gereçleri konusunda uzmanlaşan KANZ ile iş birliği yaptı.

LC Waikiki açıklamasına göre, KANZ'ın Türkiye'de tekstil ürünleri üretme lisansını alan LC Waikiki, özel renk paletleri ve minimal baskılarıyla öne çıkan özel koleksiyon, seçili mağazalarda ve lcwaikiki.com'da yerini alıyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve sadece LC Waikiki'de yer alan KANZ özel koleksiyonunda, bebek sağlığı ve güvenli ön planda tutularak hazırlanan tasarımlar ile fonksiyonellik, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuluyor.

Kız ve erkek bebekler için yeni doğan takımların, çorapların ve birbirinden kullanışlı tulumların yer aldığı koleksiyon, sevimli aksesuarlarıyla miniklerin dünyasına dokunuyor. Kaliteli kumaşları ile sadeliği buluşturan koleksiyon, rahatlıkla kombin yapılmasına da imkan sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyonda, hastane seti, elbise, alt-üst takımlar, hırka, tulum, saç bandı, çorap ve ayakkabı gibi aksesuarlarla tamamlanıyor. Kız bebekler için pembenin pudralı yumuşak tonları beyaz ile buluşuyor.

Erkek bebekler için ise mavinin farklı tonlarının yer aldığı bir hikaye sunuluyor. Pamuk karışımlı ve keten görünümlü kumaşların yer aldığı yeni koleksiyon hem ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de miniklere hediye alternatifini kolaylaştırıyor. Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir