Ah şu ağız kokusu

Ah şu ağız kokusu

Çürükler, dişlerimizin arasında kalan yiyecekler Bunlar ağız kokusuna neden olan etmenlerden yalnızca birkaçı
İlginç bîr araştırma sonucu.,.
Köpeklerin iyi birer koku avcısı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama kanseri bile teşhis edebildiklerinden birçoğumuzun haberi yoktu. Bunu biz değil, dünyanın saygın ingiliz tıp dergisi "Lancef'te yayımlanan bir makale söylüyor. Olay özetle şöyle: 1989 yılında bir köpek, sahibesinin bacağındaki beni sürekli kokluyor. Kadın köpeğinin sürekli benli bacağını koklaması üzerine doktora gidiyor ve cilt kanseri olduğunu öğreniyor. Erken teşhis sayesinde de kanserden kurtuluyor. Ve kadın iyileştikten sonra köpek, bir daha kadının bacağını koklamıyor. Bu olaydan sonra yapılan araştırmalar sonucunda hastaların idrarlarından alınan örneklerin.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

2 Yorum

aslı

aslı

6 yıl önce

İyi günler ben bir yıl önce genel ceraha gittim göğsümde 4tane lenf bezi çıktı çok ağrı yapıyordu .. Ve film çekildi ailede kanser biri varmı dedi yoktu ve çıkan yağ bezeleri filmde temiz çıkmış çok korkuyordum yine ağrı yapıyor sol göğsümde sol kolumda ağrı yapıyor şimdi ise hamileyim ikinci bebeğime ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz lütfen her ağrı kanser midir lütfen cvp bekliycem..

TOKİ İLK ÖĞRETİM OKULU RABİA GÜNDÜZ

TOKİ İLK ÖĞRETİM OKULU RABİA GÜNDÜZ

10 yıl önce

çok işime yaradı çünkü arkadaşımın ağzı berbat kokuyo inşallah bunu söyleyince bu yöntemi uygular çünkü berbat kokuyo ama ona hiçbirşey söylemek istemiyorum bu yöntemide bilgi olarak sunacam

Yorum Ekle