Sitede 4615 kişi varaçıkAğrıaçık5.8°C

Yaşlanmaya son

Yaşlanmaya son

Lae Absolue hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. Özellikle sabah kalktığınızda cildinizde kuruluk, direnç kaybı, donuk görünüm ve leke problemleri yaşıyorsanız Absoule Nuit ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Bbu kremin özelliği ise hücrelerin yenilendiği ve güç kazanmaya başladığı gece saatlerinde çalışıyor olması. Direncini kaybetmiş yüz, boyun ve dekolte cildinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
İkinci ürün Vichy'den… Ama ondan bahsetmeden once yaşlanma tiplerinden bahsedelim. 25 yaş ve üstündekiler, UV ışınlarının etkisiyle yaşlanırlar; buna "foto yaşlanma' denir. Uzmanlar, buna karşı Vichy'nin Reti.C SPF8 yoğunlaştırılmış düzeltici bakım kremini öneriyor.
35 yaş ve üstündekiler, yaşla birlikte cildin esnek yatağını oluşturan maddelerin (elastin, kolajen, glikan) bozulmasıyla derin kırışıklıklara sahip olurlar ve cilt esnekliğini kaybeder. Bu, krono yaşlanmadır. Önerilen ürün, Vichy Liftactiv'dir.
45 yaş ve üstündekilerin şikayetleri ise farklıdır. Kırışıklıklardan öte cilt incelir, dolgunluğunu kaybeder; sabahları cilt, sanki buruşur. Bunun sebebi hormonal yaşlanmadır.Çünkü vücutta hormonal aktiviteler yavaşlamıştır. İşte bunun için Vichy yani bir dolgunlaştırıcı derin bakım kremiüretti: Novadiol. Gece kremiyle birlikte komple bir bakım içi..

Yorum Ekle