Madonna lift uygulaması

Madonna lift uygulaması

Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Tamer Şakrak, Madonna lift uygulaması ile 15 dakikada genç bir yüze sahip olunabilineceğini söyledi.

RegenPlast Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinden Op. Dr. Tamer Şakrak, ''Madonna lift, Amerika'da son dönemlerin en trend olan estetik uygulamalarının başında geliyor. Neredeyse tatili boşluğunda yaptırılabilen ve yüzde100 garantili yüz gençleşmesi sağlayan bu uygulama, uzun süre güncelliğini koruyacak gibi duruyor.'' Dedi.

''Evet! 15 Dakika da Genç Bir Yüze Sahip Olabilirsiniz'' diyen Şakrak, ''Bu işlem Ultrapulse teknolojisine sahip, Radyofrekans destekli, Fraksiyonel Karbondioksit Lazer ile yapılıyor. Ultrapulse teknolojisinden kasıt, işlemi yapan cihazın, cilde saniyenin belki de milyonda biri gibi bir süre içerisinde lazer enerjisi göndermesi anlamına geliyor. Fraksiyonel kelimesi ise, cildin belli alanlarına enerji uygularken, bu alanların arasında tamamen sağlıklı cilt adaları bıraktığını ifade ediyor. Dolayısıyla ultrapulse, fraksiyonel lazer, bir yandan cildinizi tamamen yenilyip sıkılaştırırken, doku hasarının neredeyse hiç olmamasına, iyileşmenin ise 48 saat gibi bir sürede tamamlanmasına olanak sağlıyor.'' Diye konuştu.

Madonna Liftin en önemli özelliğinin karbondioksit lazer ile radyofrekans uygulamasını birleştirmesi olduğunu kaydeden Op. Dr. Tamer Şakrak, şunları söyledi; ''Lazer, cildinizi yenileyip, gerginleştirirken, aynı işlem bölgesinde daha derine etki eden radyofrekans dalgaları cilt altı kollajen liflerini uyarıyor ve yüz gençleşmesini daha belirgin ve kalıcı hale getiriyor. Aynı teknoloji ile yüzdeki akne skarlarından, cilt lezyonlarından, kazalara bağlı yara izlerinden de tamamen kurtulmak mümkün.

Madonna lift uygulamasının muayenehane şartlarında ve herhangi bir anestezi gerektirmeden 15 dakika gibi bir sürede yapılabiliyor. Uygulama sonrası yüzde 48 saat içerisinde geçen bir kızarıklık oluştuğunu belirtiyor. Hasta uygulamanın etkisini bir kaç gün içerisinde görmeye başlıyor ancak tam etki 6 hafta gibi bir sürenin sonunda ortaya çıkıyor. Herhangi bir şikayeti asla olmuyor. Madonna lift uygulaması; kişinin yüzündeki yaşlanma bulgularına göre 2 ay arayla 2. kez tekrarlanabiliyor. Uygulama, botoks ve ya mezoterapi seanslarıyla desteklendiğinde ortaya harika ve kalıcı bir sonuç çıkıyor.''(İHA)

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

1 Yorum

Semra

Semra

10 ay önce

Madonna lifting yaptırmak istiyorum. Maliyeti yüksek mi? Bir seans fiatı nedir?

Yorum Ekle