Üzüm diyetiyle 3 günde 3 kilo

Üzüm diyetiyle 3 günde 3 kilo

ÜZÜM DİYETİ... - DİYET SAYESİNDE 3 GÜNDE 3 KİLO VERİLEBİLECEĞİ BELİRTİLİYOR.

Mevsim değişimlerinde vücudun tüm ihtiyacını karşılayacak kadar dengeli ve pratik bir diyet olarak gösterilen üzüm diyeti sayesinde, 3 günde 3 kilo verilebildiği iddia edildi.

Üzüm diyeti programında, aşılması gereken en zor engelin diyete başlamak olduğu, diyete başlandığında ise bir zahmetin kalmadığı belirtiliyor.

3 günde 3 kilo verdirdiği iddia edilen diyetin programı ise şöyle:

üzüm diyeti 1. gün; uyanınca 1 bardak ılık su, kahvaltıda 1 bardak üzüm suyu + sütlü ezmesi + 1 kaşık bal, ara öğünlerde 1 bardak ılık su + 1 bardak üzüm suyu, öğle ve akşam yemeklerinde 1 bardak üzüm suyu + sütlü yulaf ezmesi + 1 kaşık bal, yatmadan önce ise 1 bardak ılık su + 1 bardak üzüm suyu.

üzüm diyeti 2. gün; uyanınca 1 bardak ılık su, kahvaltıda 1 kase haşlanmış üzüm + haşlanmış + 1 kase yağsız yoğurt ve 1 kaşık bal, ara öğünlerde 1 bardak ılık su, öğle ve akşam yemeklerinde 1 kase haşlanmış üzüm + haşlanmış pirinç + 1 kase yağsız yoğurt ve 1 kaşık bal, ikindi vakti 1 bardak su, yatmadan önce 1 bardak ılık su.

üzüm diyeti 3. gün; uyanınca 1 bardak ılık su, kahvaltıda tavuk suyuna çorba + 1 salkım üzüm + 1 sandviç ekmeği, ara öğünler 1 bardak ılık su, öğle ve akşam tavuk suyuna çorba + 1 salkım üzüm + beyaz peynir (öğle) + ızgara tavuk (akşam) + 1 sandviç ekmeği, yatmadan önce 1 bardak ılık su."

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle