Yeni Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Yeni Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Bir kıyafeti süslemek amaçlı yüzlerce yöntem varken en göz alıcı giysilerin hazırlanmasında taşların verdiği etki hiç kesinlikle tartışılamaz. Taşlı abiyeler denildiğinde akla ilk gelen geceleri süsleyen elbiseler gelmektedir.

Fakat bir akşam yemeğine giderken veya sade ifade edilecek bir kokteyle katılırken de abartıya kaçmadan taşlı bir elbise veya abiye kullanabilirsiniz.

Bu sezon taşlı abiyelerde bir değişiklik inşa edilerek taşlar fazladan abiyelerin üst detaylarında fazladan kullanılmaktadır.

Etek kısmı sade bırakılarak hem bir sadeliği elden bırakmayıp hem bir de göz müşteri şıklığıyla göz kamaştıran bir imaj kazandırarak bayanların beğenisine sunulmuştur.

Taşlı abiye modelleri - 1

Her bir modeli birbirinden çeşitli dekoratif ve zarif modellerden meydana gelen taşlı abiye modelleri içerisinde bayanlarımızın kendilerini içerisinde rahat edecekleri parçaları bulmaları olası olacağından dolayı birbirinden farlı tasarımları da bulmak mümkün olacaktır.

Kristal taşların kullanımının yanı sıra renkli taşlarında kullanılması ile gecelerinizde sizleri ışıl ışıl gösterecek doğru parçalar seçerek göğüs dekoltesi meydana iştirak eden modelleri kullanmanız yardımıyla tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Bununla Birlikte da kemer bölümünde taşlarla süslenmiş abiye modelleri ya da kollu abiyelerde kol bölümünde yer alan taş detayları ile kıyafetleri süsleyen modelleri bulabilirsiniz.

Taşlı abiye modelleri - 2

Abiyeler üstünde taşlar elbisenize çeşitli bir hava katacağından dolayı ışıltınıza ışıltı katacaktır. Taninmiş markaların koleksiyonlarında yer alan taşlı abiye modelleri straplez kesim, tek omuz ayrıntıyı, askılı ve balık benzeri pek çok modelle karşımıza çıkarak çok hoş bir görünüm yakalayarak bu abiyelerde göze hitap edeceğinizden dolayı çevrenizin alaka odağı konumuna gelebilirsiniz.

Taşlı abiye modelleri - 3

Şayet uzunca değil de az abiye kıyafetlerden hoşlanıyorsanız omuz bölgelerinde kullanılan taş ayrıntılarına sahip modellere yönelmenizi öneri ederiz.

Zira mini elbiseler ister istemez büyün ilgiyi bacaklara yönelttiği için ve bu dengeyi sağlamak adına en doğru abiye kıyafetiniz omuz kısımlarında kullanılan taş işlemelerine sahip modeller tam idealinizdir.

Taşlı abiye modelleri - 4

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle