Dirençli Yağlar Bitkilerle Eriyor

Dirençli Yağlar Bitkilerle Eriyor

bitkisel zayıflama , inatçı yağlardan kurtulmanın yolları , izayıflamak , kadın , kilo vermenin yolları , sağlık , sağlık haberleri , spor
Hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklarını yakmak için öyle bitkiler var ki, yağları sıcak suya girmiş gibi eritiyor! Tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen bu bitkilerin vücutta stoklanmış yağları parçalayarak yakılmasını sağlaması kilo vermek isteyenlerin sevirdirdi. Zayıflatan şifalı bitkiler alanında uzmanlığıyla tanınan Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt , bu sezon yağları çözen bitkilere büyük bir talep olduğunu belirtti. Uzman'a göre, senelerce diyet yapıp faydasını göremeyenler, zayıflama hapı kullanmak istemeyenler, ''kilo verdim ancak onları ancak geri almadığım zaman olmadı!' diyenlere çare olan bir yöntem bu.

Yemeden duramayanlar için
Çok sayıda zayıflama problemi olan insanla iletişim kuran Herbalium adlı kurum, asıl sorunun yağların yakılmasında ve giden kiloların geri gelmesinde olduğuna dikkat çekiyor. İçeriğindeki etken maddeler acıkınca yiyeceklere saldırmayı engelliyor. Açlık hissini bastıran bitkileri tespit eden şifalı bitki uzmanları, bunları öğüterek bir araya getirdi. Vücuttaki bazı bölgelerdeki ısrarlı yağların da erimesine de çözüm bulmuş oldu. Sağlık amaçlı kullanılan bitkilerle öğütülerek harmanlanmış bu karışım bir uyarıcı içermiyor ve yan etkisi yok. Hiçbir zararlı yan etkisi şimdiye kadar görülmedi. ''İnatçı'' diye bilinan kilolar, bu şifalı bitkilerle karşılaşınca direnç gösteremiyor. Bitkilerdeki yağ yakma direnci ile ayda 5 veya 5 kilo bedenden gidiyor
Tabiattaki form dostu'nu keşfedin
Uzman Volkan Kurt çok sayıda obez inanın de kendisine başvurduğunu, ''diyet ve sporla kilo veremedim ek bir çözüm yok mu'' diyenler için gerçek kilo verdirdiğini açıkladı.
Ofiste ve evde devamlı birşeyler yiyen, devamlı atıştıran insanların iştahını kesmesiyle bir çok insanın günlük ritmi değişti. Doğal Ürünler Merkezi yetkilileri, ülkemizin topraklarında yetişen bu şifalı bitkilerin özellikle seçildiğini ve tam anlamıyla bir ''yağ çözme'' kaynağı olduğunu söylüyor. Peki özelliği ne. Bazı şifalı bitki köklerinin, tohumların ve yaprakların öğitilmiş hali. ''Tabiatın bu formülü her zaman vardı. Ancak doğru bitkiler seçilmiyordu. Şifalı bitkilerden gerçekten anlayan uzmanların tesbit etmesi ile faydaları da ortaya çıktı. Kadın erkek herkesin ortak sorunlarından biri olan bu soruna çözüm doğadan geldi.
Her insanın farklı bir yaşam tarzı, beden yapısı ve beden ritmi olduğunu söylüyor Bitki Merkezi yetkilileri, ''Her bedenin tepkileri, kilo alması ya da vermesi bir olmadığı için yağ yakma hızının başkaları ile mukayese edilmemesi gerektiğini söylüyorlar. En bariz bir başka özelliği de abur cuburun engellenmesi Bitkisel kilo çözümleri arasında en etkili olma özelliği ile en çok tercih edilen yöntem haline gelmesini de buna bağlıyorlar.

Gerçek kilo verme
Avrupa'da yaşayan Türklerin de ilgi gösterdiği bu bitki karışımı aylık 4 - 5 zayıflatıcı etkiye sahip. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyor. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmekte iken kimi için daha erken veya geç olabiliyor. Bu değişkenliğin sebebi her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmaması Bu formül inatçı kiloların ile mücadelede de çok etkili oluyor. En fazla ilgi çekici yanı da yakılan yağların bir daha geri gelmemesi. Yani ''gerçek kilo verme'' denilen kalıcı zayıflamanın sağlanması. Şifalı bitki Uzmanı ''Bu yöntemin inceltmediği kadın yok'' diyor.
Öte yandan bu mucizevi bitkilerin cildi de farkında olmadan güzelleştirdiğini ve moral olarak da daha canlı bir yapı kazandırdığını ifade ediyor

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle